Tomasz Melkowski

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Zauważyłem że obłożenie terminami "w zeszycie" duże, więc to też odbieram jako dobre świadectewo o tym stomatologu.

Dobry lekarz, profesjonalista, wart polecenia - ceny mogłyby jednak uwzględnić, iż jest kryzys. Z drugiej strony za wysoką jakość trzeba płacić.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Poza tym fantastycznie radzi sobie z dziećmi. Mój synek bardzo go lubi, więc leczenie zębów nie było koszmarem. Lekarz godny polecenia.