dr n. med. Tomasz Michalik

Mimo,że w internecie naczytałam się o nim w samych superlatywach jestem bardzo zniesmaczona wizytą. Doktor zwracał się do mnie w sposób nonszalancji i wskazujący,że ma do czynienia z nastolatką,która zaciążyła (mam 28 lat), używając sformułowań ,,nie gadać Anka" oraz o ,,ewentualnym ojcu"(!). Badanie usg bolało,na co zwróciłam uwagę,mimo to lekarz nie zmienił położenia głowicy ani nie zrobił pauzy(najwyraźniej dla dziecka też nie było to obojętne,ponieważ zaczęłow tym samym czasie podskakiwac jak na sprężynie. Po badaniu nie był zainteresowany wynikami badań ,które robiłąm i receptami od poprzedniego lekarza, nie wypisał mi karty ciąży (mimo rozpoczęcia 13 tygodnia i faktu,że to była 2 wizyta u ginekologa w ciąży, w kwestionariuszu powpisywał rzeczy, mimo,ze nie zrobił ze mną na ten temat wywiadu a nie mógł np wiedzieć, czy moja mama chorowała w ciąży. Odradzam

Pan doktor jest bardzo miły i w sposób wyjątkowo delikatny traktuje pacjentkę podczas badania. Polecam

Zdecydowanie uprzejmy, moze nieco za bardzo "luzacki". Obszernie odpowiadal na moje pytania i sprawial wrazenie kompententnego. Nie mam zadnych zastrzezen.

Zdecydowanie uprzejmy, moze nieco za bardzo "luzacki".
Obszernie odpowiadal na moje pytania i sprawial wrazenie kompententnego.
Nie mam zadnych zastrzezen.