dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Z czystym sumieniem polecam dr. Tomka. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że jestem spokojny o swoje zdrowie

Tomasz Miętkiewski , z którym , niestety spotkałam się na SOR w Sulęcinie , okazał się być : niekompetentny , arogancki, niekulturalny lub można rzec wręcz chamski. Zgłosiłam się ze swoją 80 letnią mamą , która miała biegunkę , była odwodniona , nie mogła jeść i pić , prosiłam o podanie kroplówki wzmacniającej. Pan zwany lekarzem nie zbadawszy pacjentki powiedział, że ma przyjąć antybiotyk i ,że nie obchodzi go fakt , że dzisiaj nie wykupi już leków. Kroplówki nie podał , nie zmierzył ciśnienia pacjentce , chorującej na serce, no ale skąd doktorzyna miał to wiedzieć , kiedy nie zrobił nawet wywiadu. Pozwolił sobie jeszcze na insynuacje w moją stronę mówiąc , że nie zajmuję się swoją mamą należycie . Poczynił też uwagi, że mogłam z mamą udać się do lekarza rodzinnego. Zważywszy , że objawy pojawiły się w nocy z soboty na niedzielę , to wydaje się niemożliwe. Może Pan nie wie jak działa system ochrony zdrowia. My natomiast wiemy jedno lekarzem nie jest się w momencie otrzymania dyplomu. Dyplom niestety nie uczy empatii i niestety nie wychowuje, a szkoda.

W szpitalu na NFZ bardzo przykro mnie potraktował, niemiły, wręcz chamski. Obraził mnie a diagnoza nie ma nic wspólnego z rzeczywistym stanem mojego organizmu.

Szczerze odradzam tego "lekarza". Sytuacja na SOR w Szamotułach: lekarz zasugerował mi iż powinienem wykupić sobie prywatną opiekę zdrowotną, że trzeba o tym myśleć to wszystkie badania bym miał. Zapisał leki przeciwbólowe, a ustnie dodał że te leki i tak nie załagodzą mojego bólu. Dzięki tej nieprawidłowej ścieżce diagnostycznej oraz znieczulicy lekarza, który z góry założył iż staram się go oszukać, zostałem o godzinie 23:30 odesłany z kwitkiem do domu. Usłyszałem że po takim incydencie, jaki miał miejsce, do 10 dni obrzęk będzie rósł, a skutki będę odczuwał przez najbliższe 3 miesiące, ale wszystko jest ok i mam iść jutro do pracy, ewentualnie zgłosić się do lekarza rodzinnego. Dwóch kolejnych lekarzy stwierdziło iż lekarz nie zlecił wykonania niezbędnych badań, nie mówiąc tutaj o tym iż nie okazał empatii, nie miał zamiaru ulżyć pacjentowi w bólu, załagodzić cierpienia.

W tym przypadku pojęcie lekarz widnieje jedynie przed nazwiskiem tego człowieka. Nie wiem, kto wystawia mu pozytywne opinie, ale na pewno nie są to osoby przyjmowane na kasę chorych w szpitalu. Być może pan „doktor” traktuje dobrze i z należytą uwagą jedynie pacjentów, którzy przychodzą prywatnie i należycie płacą, co z resztą jest skandalicznym zachowaniem. W przypadku wizyt nieodpłatnych wykazuje zero zainteresowania, nie poświęca odpowiedniej ilości czasu na badanie oraz wizytę, a w dodatku jest nieuprzejmy. Zamiast pomóc, próbuje zaszkodzić, stawia błędne diagnozy, twierdząc, że wszystko jest w porządku, mimo, że uraz widać na pierwszy rzut oka, nawet dla kogoś, kto nie jest lekarzem. Skręcenie stopy uznał jedynie za błahy uraz, niewymagający zwolnienia lekarskiego, bo jak stwierdził: „to nie jego problem”. Pomimo przeszywającego bólu, spuchnięcia oraz trudności w chodzeniu, diagnoza była prawidłowa, a stopa w stanie bez zastrzeżeń, z możliwością wykonywania na drugi dzień pracy fizycznej. Wskazania takie, jak: smarowanie stopy najzwyklejszą maścią na urazy oraz zażycie leków przeciwbólowych wzbudziły we mnie zarówno gniew, jak i rozbawienie. Te zalecenia byłyby może odpowiednie dla osoby, która przeciążyła stopę na treningu, lecz na pewno nie dla kogoś, kto jak stwierdził wykwalifikowany i kompetentny lekarz- skręcił poważnie stopę. Nie wyobrażam sobie kolejnej wizyty u pana Miętkiewskiego. Nie dość, że nie potrafi dobrze wykonać badania i wystawić prawidłowej diagnozy, wizytę traktuje jak karę, to w dodatku jest nieprofesjonalny, wyładowuje swoje frustracje na pacjencie oraz ma problemy z kulturą osobistą. Wizyta u tego pana mija się z celem, zamiast pomóc, może jedynie zaszkodzić, robiąc przy tym wyrzuty pacjentowi. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

mój tata złamał nogę w kolanie w wypadku samochodowym. w.w lekarz źle tą nogę poskładał, i wsadził w gips na 6 tygodni. noga źle się zrosła. po ściągnięciu gipsu kolano wygląda bardzo źle - jest czerwone, napuchnięte, tata nie może go zginać, ledwo chodzi. gdyby tego było mało tak samo wygląda stopa - cała opuchnięta i czerwona (pewnie przez to, że kolano jest źle nastawione i źle się zrosły kości). tatę czeka teraz operacja i nastawianie kości od nowa... NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Miałem wątpliwą przyjemność być pacjentem u p. dr w 2011r. jak robił specjalizację i przyjmował w SOR Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. W trakcie wizyty Pan doktor był raczej mało uprzejmy. Cóż myślę sobie - ma nawał pacjentów i nie ma odpoczynku. Niestety skręcenie prawego stawu skokowego nie zostało należycie zdiagnozowane. Obecnie mam duże zwapnienie przyszczepu więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, co całkowicie wyeliminowało mnie z aktywnego życia;-(. Jakikolwiek dłuższy spacer, pływanie, jazda na rowerze sprawia mi ból. Boje się co będzie ze mną na starość, mam 36 lat......

Jestem po drugiej operacji haluksa uważam że Pan Doktor jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu . Chodziłam na wizyty na Nfz oraz wizyty prywatne i nie ma czegoś takiego abym była inaczej traktowana zawsze tak samo z uprzejmością , profesjonalizmem wieć nie rozumiem ludzi którzy Doktora obrażają . Dziękuję Panie doktorze za moje śliczne stópki !!!

Admin Portal jest dla pacjentów, którzy leczą się u wybranego lekarza. Prosimy osoby, które nie leczą się lub podają się za pacjentów o nie wpisywanie swoich komentarzy. Osoby z innych instytucji, w których pracują lekarze nie są bezpośrednimi pacjentami.

Admin

Miałam okazję trafić do tego doktora niestety 2 razy. Raz ze skręconą kostką, rok później ze zwichniętym kolanem. Pan doktor okazał się za każdym razem być niemiły i zamiast wesprzeć dobrym słowem, lub w ogóle się nie odzywać doprowadził mnie do łez. Wystawił mi nietrafną diagnozę, wstawił nogę w orteze (którą nosiłam nieporzebnie przez 3 tygodnie, a miałam nosić ją 6 tygodni wg zaleceń doktora, jednak po namowie rodziny poszłam do innego ortopedy, który kazał mi wyrzucić ortezę i ćwiczyć kolano). No cóż mam nadzieję, że nigdy więcej nie trafię do tego lekarza.