dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Ortopeda

mój tata złamał nogę w kolanie w wypadku samochodowym. w.w lekarz źle tą nogę poskładał, i wsadził w gips na 6 tygodni. noga źle się zrosła. po ściągnięciu gipsu kolano wygląda bardzo źle - jest czerwone, napuchnięte, tata nie może go zginać, ledwo chodzi. gdyby tego było mało tak samo wygląda stopa - cała opuchnięta i czerwona (pewnie przez to, że kolano jest źle nastawione i źle się zrosły kości). tatę czeka teraz operacja i nastawianie kości od nowa... NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Miałem wątpliwą przyjemność być pacjentem u p. dr w 2011r. jak robił specjalizację i przyjmował w SOR Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. W trakcie wizyty Pan doktor był raczej mało uprzejmy. Cóż myślę sobie - ma nawał pacjentów i nie ma odpoczynku. Niestety skręcenie prawego stawu skokowego nie zostało należycie zdiagnozowane. Obecnie mam duże zwapnienie przyszczepu więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, co całkowicie wyeliminowało mnie z aktywnego życia;-(. Jakikolwiek dłuższy spacer, pływanie, jazda na rowerze sprawia mi ból. Boje się co będzie ze mną na starość, mam 36 lat......

Jestem po drugiej operacji haluksa uważam że Pan Doktor jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu . Chodziłam na wizyty na Nfz oraz wizyty prywatne i nie ma czegoś takiego abym była inaczej traktowana zawsze tak samo z uprzejmością , profesjonalizmem wieć nie rozumiem ludzi którzy Doktora obrażają . Dziękuję Panie doktorze za moje śliczne stópki !!!

Admin Portal jest dla pacjentów, którzy leczą się u wybranego lekarza. Prosimy osoby, które nie leczą się lub podają się za pacjentów o nie wpisywanie swoich komentarzy. Osoby z innych instytucji, w których pracują lekarze nie są bezpośrednimi pacjentami.

Admin

Miałam okazję trafić do tego doktora niestety 2 razy. Raz ze skręconą kostką, rok później ze zwichniętym kolanem. Pan doktor okazał się za każdym razem być niemiły i zamiast wesprzeć dobrym słowem, lub w ogóle się nie odzywać doprowadził mnie do łez. Wystawił mi nietrafną diagnozę, wstawił nogę w orteze (którą nosiłam nieporzebnie przez 3 tygodnie, a miałam nosić ją 6 tygodni wg zaleceń doktora, jednak po namowie rodziny poszłam do innego ortopedy, który kazał mi wyrzucić ortezę i ćwiczyć kolano). No cóż mam nadzieję, że nigdy więcej nie trafię do tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha

NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
63-000 Środa Wielkopolska
Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
klinika ortopedii dziecięcej
28czerwca
Poznań
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań