lekarz Tomasz Miłosz

Neurochirurg

Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem zadowolona , , że trafiłam właśnie do tego lekarza...Polecam..."

Bardzo miły Pan doktor super podejście do pacjenta troskliwy uprzejmy w 100%godny polecenia !!!!Pozdrawiam Pana doktora !!😊

Pan Doktor jest super, dawno nie spotkalam sie z tak uprzejmym I kompetentnym lekarzem, poswiecil mi tyle czasu ile potrzebowalam, przykladnie zajal sie moim przypadkiem nie odsylal do innych lekarzy, nie kazal czekac w kolejakach do poradni,super komunikatywny I otwarty na pacjentow, zycze wszystkim neurochirurgom takiego podejscia do pacjenta, od doktora Milosza moga brac lekcje dobrych manier

Kompletne olewanie pacjenta, leżąc w szpitalu 3 razy odwoływany zabieg zero informacji od lekarza, że zabieg został przełożony musiałam się wypytywać pielęgniarek. Co więcej wizyta kontrolna o ile tak można nazwać wizytę polegała na tym, że Pan doktor zapytał mnie czy potrzebuję jeszcze zwolnienie lekarskie zero badań nic nawet mnie nie dotknął. Taki lekarz to chyba nie lekarz.

Świetny lekarz, kompetentny, interesujący się pacjentem, wyrozumiały, dzięki temu lekarzowi mogę chodzić! Dziękuję!