lekarz Tomasz Mirakowski

Internista

3,3
2,7
3,3

Lekarz pełni dyżury w Opiece Nocnej w Łobzie . Wrażenie koszmarne ( zachowanie jak na "zesłaniu )Nie mogę ocenić merytorycznie lekarza , gdyż "wizyta" trwała 30 sekund , lekarz rzucił okiem na krwawiącą ranę ciętą na twarzy długości 4 cm i gł. ok 5 mm z odległości 1 metra bez żadnych pytań i informacji stwierdził "trzeba szyć - do chirurga" (najbliższy szpital 20 km ) obrót na pięcie i do łóżeczka , wszak 23.30 , choć chyba przed TV na co wskazywałby pęk słonych paluszków w garści . Wygląd "lekarza" w laczkach ,czarnym podkoszulku i jedzeniem między zębami wystawia mu świadectwo niezależnie od meritum i pokazuję stosunek do pacjenta , etosu lekarza i zwykłej elementarnej kultury. Jeśli NFZ płci za kontrakty nocne takim lekarzom , to niech się nie dziwi opinii o służbie zdrowia w porze nocnej. Niezależnie od tej opinii składam skargę na tego lekarza do jego przełożonego , OIL i NFZ. Czas skończyć z takimi praktykami .Dariusz P.

Do tego lekarza biegałem, kiedy potrzebowałem najróżniejsze skierowania do innych lekarzy, czy badania. Bez niepotrzebnych pytań i tłumaczenia, wypisywał mi wszystko, co mi było potrzebne. Pod tym względem mogę go pochwalić-sprawy papierkowe załatwiałem u niego w ciągu kilku minut :]

Bardzo konkretny ,rzeczowy ,sympatyczny .poswięcił sporo czasu aby wyjaśnić bardzo dokładnie o przebiegu choroby i konsekwencjach dziękuję Panie doktorze