lek. med. Tomasz Misztalskilek. med. Tomasz Misztalski - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Misztalski

Internista, Lekarz rodzinny

Lekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny sportowej. Współpracuje z Oddziałem Kardiologii, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Bardzo dobry lekarz. Leczył moich rodziców ponad dwadzieścia lat. Zawsze wykazywał się kompetencją, zrozumieniem i cierpliwością. Gdy rodzice nie mogli już chodzić, wizyty domowe nie były dla Pana doktora problem. Dzięki niemu tato dożył 96 lat, a mama jeszcze więcej. Polecam

Polecam

Bardzo dobry lekarz.Traktuje pacjenta poważnie .Kompetentny i konkretny. Jestem zadowolona ,że wybrałam właśnie jego.

Bardzo dobry lekarz.Traktuje pacjenta poważnie .Kompetentny i konkretny.
Jestem zadowolona ,że wybrałam właśnie jego.