lekarz Tomasz Mrozek

Pediatra

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do dziecka, całości leczenia, zawsze bardzo dobrej diagnozy i podjęcia dobrych środków w celu wyleczenia. MOje dzieci zawsze sa dokładnie przebadane, osłuchane, nigdy nic w pospiechu, Pan Doktor zawsze pomoże. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bardzo go cenię,prawdziwy lekarz z powołania.

Prawdziwy lekarz z powołania. Podejście do dzieci rewelacyjne. Stawia diagnozę w oparciu o długą rozmowę,analizuje symptomy,objawy,nie przepisuje od razu antybiotyku co dla wielu innych lekarzy jest złotym środkiem na wyleczenie dziecka. w imieniu swoim jako rodzica oraz mojej córeczki której pomógł już nie raz dziękujemy. Godny polecenia,nie ma takiego drugiego lekarza jak pan Mrozek !!!

Lekarz godny polecenia. Odpowie na każde pytanie zatroskanego rodzica. Kompetentny i miły. Zawsze znajdzie czas.

Jest to lekarz z powołania, oddaje się swojej pracy całym sercem. Pomoże w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia , okoliczności itp. Jest to osoba, która została lekarzem, ale przede wszystkim pozostał CZŁOWIEKIEM. Każdy pacjent jest dla doktora jednostką indywidualną , podmiotem , a nie tak jak u innych lekarzy pacjent to kolejny przedmiot i intruz w gabinecie. Polecam dr Mrozka całym sercem , można liczyć na jego pomoc zawsze. Krysia.

Rewelacyjny lekarz, diagnoza trafna w stu procentach, przede wszystkim daje poczucie wsparcia w każdej sytuacji, możliwosc kontaktu telefonicznego, szybka odpowiedz, nie ma już takich ludzi ani lekarzy

świetny lekarz, przemiły człowiek, przyjeżdża na wizyty domowe, interesuje się małym pacjentem, moje dziecko bardzo go lubi, bo i podejście do dzieci pan doktor ma świetne, poza tym ma czas na wytłumaczenie wszystkiego i z uśmiechem odpowiada na pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu doktora Mrozka.

Przemiły lekarz, dobry fachowiec,zawsze znajdzie czas aby przyjąć chorego .Jest Naszym lekarzem rodzinnym od kilkunastu juz lat naprawde polecamy.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ, ZAWSZE POMAGA, NIGDY MI NIEODMOWIL WIZYTY MIMO IZ BYLAM NIEZAREJESTROWANA. GODNY POLECENIA

SUPER LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! POLECAM GO KAŻDEMU!!!!!

SUPER LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! POLECAM GO KAŻDEMU!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Oborniki"?

Powstańców Wielkopolskich 24 lok. 16

60-447 Poznań
Laboratorium Diagnostyki Genetycznej
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań