lekarz Tomasz Mrożek

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz. Jeden jedyny który przy pierwszym badaniu postawił dobra diagnozę. Sympatyczny i zawsze pogodny. Dzięki dobremu leczeniu od 10lat nie mam problemu z nogą BARDZO DZIĘKUJĘ!!! BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.

bardzo przyjazny pacjentowi lekarz , kompetentny i jasno wyjaśniający diagnozę i stosowana terapię , promieniujący dobrą energią

Fatalny lekarz! Miałam szkło w palcu. Po "Dzień dobry" było - po co pani z tym do mnie przyszła! Potem dzień w dzień operował, a to nie było miejsca w szpitalu, a to nie miał grafiku, a to właśnie wyszedł i tak przez pół roku! Niesolidny gbur i cham!!!

totalnie mi nie pomógł i tyle w tym temacie. Błędna diagnoza i strata czasu zamiast właściwe leczenie

Pan doktor Mrożek był moim lekarzem prowadzącym przy zabiegach usunięcia guzów na kościach udowych. Zarówno w szpitalu jak i w przychodni odczuwałem jego fachowość i przyjazny stosunek do pacjenta. Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję. Lekarz ten ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest bardzo kompetentny. Już w dwa dni po skomplikowanej operacji mogłam chodzić.

Jestem bardzo zadowolona i dziękuję.

Profesjonalista,perfekcjonista,prawdziwy lekarz z powołania.Dziękuje mu z całego serca za poświęcenie i życzliwość no i niesamowitą pogodę ducha. Jeśli się leczyć to tylko u niego:)

Dwa dni temu byłem u niego pod nożem. Mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Macie problemy z gnatami guzkami to tylko do niego. Pełna kompetencja, miły i sympatyczny kontakt. Pełen szacun dla tego lekarza

Chodze z synem do tego lekarza. Jest naprawde dobry i bardzo uprzejmy . Takich lekarzy z powołania to jest mało. Pozdrawiam i polecam jego usługi.

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny.Świetny

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny.Świetny

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Tarnowskie Góry"?

Jana III Sobieskiego 6
Gliwice
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Rynek 17