lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewnio...

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))

Bardzo polecam doktora Tomasza Niżańskiego. Jestem w trakcie robienia implantów. Od pierwszej wizyty super profesjonalne podejście i tłumaczenie zabiegu krok po kroku. Zdecydowałam się na leczenie za pomocą szablonów implantologicznych mimo tego że są trochę droższe. Dla wszystkich zainteresowanych wszczepianiem implantów polecam także poczytać o nich na stronie doktora Tomasza. Jeszcze raz bardzo polecam!!!

Krótka piłka - to tak w kontekście mistrzostw ;) Jeśli szukacie implantów to tylko u doktora Niżańskiego, jeśli szukacie dentysty który nie nawala to doktor Niżański. Można by tak długo... sam miałem wszczepiane implanty za pmocą szablonów. Mercedes wśród metod leczenia! I ten lekarz wiec jak tego mercedesa prowadzić :)

Implanty są po prostu świetne. Samo wszczepienie trwało około godziny. Ale poziom zaawansowania sprzętu przerosło nawet moje oczekiwania choć doktor Tomasz opowiadał krok po kroku jak będzie ono wyglądać. Dla osób które chcą poczytać więcej to odsyłam do strony internetowej eurodent.net.pl - tutaj jest wszystko :) Pozdrawiam cały zespół!!!

mam bardzo duże zaufanie do tego lekarza, mieszkam na osiedlu gdzie ma gabinet więc mam po drodze ;) ale polecam go choć nie jest łatwo wbić się na wizytę - nie tylko ja wiem ze jest dobry ;)

Szybko i konkretnie, bez owijania w bawełnę. Jestem z Rzeszowa ale na stałe mieszkam w Londynie. Lekarz zaproponował mi dogodne terminy wizyt wieć nie muszę przyjeżdżać zbyt czesto. Będę polecał!!!

Polecam doktora Niżańskiego przede wszystkim jeśli chodzi o implanty. Nie powtórzę jak się nazywa ta metoda ale nie spotkałem się w żadnym gabinecie z takim sprzętem. Wszczepialiśmy 2 implanty. Jest super!

Doktor pracuje w nowoczesnym gabinecie - czarny fotel :) Przestronny i nowoczesny styl. Pieknie wszystko razem wyglada. Jeśli chodzi o leczenie to nie mam zadnych zastrzezen. Po prostu dobrze wykobuje swoja prace i widac ze to jego pasja.

Nie mam wątpliwości że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szczególnie w przypadku implantów w których jest mistrzem! Uśmiech mam śliczny!! Cały serwis na wysokim poziomie i co tu dużo mówić... polecam!!!

Muszę przyznać że byłam bardzo mile zaskoczona poziomem pracy tego zespołu lekarzy. Nigdy nie miała do czynienia z takimi super ludźmi. Szczególnie polecam właśnie doktora Tomasza NIżańskiego. Super lekarz i super implantolog :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rzeszów"?

Rzeszów

Nazimka 3/20