lek. dent. Tomasz Niżańskilek. dent. Tomasz Niżański - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Tomasz Niżański

W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Prawie zawsze obecny w Gabinecie. Zajmuje się protetyką, chirurgią, implantologią i implantoprotetyką. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Ciągle doskonali swoja wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach i sympozjach. Leczy zawsze w znieczuleniu, dzięki czemu Pacjenci mają zapewniony pełen komfort podczas zabiegów. Jego pasją zawodową jest protetyka, implantologia i implantoprotetyka.

Wysoka jakość usług, odpowiednie podejście do pacjenta, elastyczność w ustalaniu czasu wizyt. Polecam!

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług , profesjonalne leczenie w oparciu o najnowsze metody. A także podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno pań rejestratorek jak i stomatologów. Doktor Niżniański to specjalista z powołania z wielką wiedzą i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa że trafiłam do tej kliniki. Z całego serca POLECAM !!!❤️

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta już od czasu samej rejestracji. Mimo że byłem trudnym pacjentem Pan Tomasz zrobił cuda :) Nie żałuję mojego wyboru na tą klinikę i z całego serca POLECAM !!!

Najlepszy fachowiec, jakich kiedykolwiek spotkałam. Troska o pacjenta, wnikliwy wywiad dotyczący zdrowia, potrzeb, wszelkich uwarunkowań zdrowotnych, szczegółowe omówienie planu leczenia,wyjątkowe umiejętności... Po prostu: the best.

Polecam Eurodent, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Pan doktor Tomasz Niżański od samego początku wszystko mi dokładnie tłumaczył. Implanty, które zostały mi wszczepione są najwyższej klasy, efekt końcowy - PIĘKNY UŚMIECH :) Serdecznie polecam wszystkim.

Moim zdaniem to najlepszy doktor od implantów w Rzeszowie :) Sympatyczny, skrupulatny i w bardzo dobry sposób przekazuje wiedzę o leczeniu i kolejnych etapach. Bardzo polecam wszystkich którzy chcą mieć piękny uśmiech :)))

Bardzo polecam pana doktora za świetne i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Czułam sie pewnie i nie odczuwałam strachu. Zaangażowanie oraz wiedza Pana doktora rozwiały moje wszelkie wątpliwości co sprawiło że dzis moge cieszyc sie wspaniałym usmiechem. Polecam zadowolona pacjentka.

W Eurodent czulam sie zaopiekowana w każdym calu :) 5 gwiazdek to za malo zeby wyrazic moj podziw dla prayc doktora Tomasza :))) usciski równiez dla calego zespolu. Kasia

Kasia

Jest konkretnie, spokojnie i na tyle dobrze, że mimo, iż wizyty dentystyczne nie należą do moich ulubionych to jest serio ok - polecam decydowanie.

No i to jest dentysta a nie! wszystko na piec gwiazdek bo na takie podejscie jak u doktora Nizanskiego zasluguje kazdy z nas ..