dr Tomasz Nowak

Chirurg stomatolog

Bardzo rzetelny lekarz w swoim podejsciu do pacjenta. Byłam u niego na wizycie, podczas ktorej przedtawil mi dokladnie co bedzie robione i jaki bedzie koszt na kazdym z etapow. Rzeczowo i spokojnie odpowiadal na wszystkie pytania. Sam zabieg zostal na tyle wyjasniony ze podczas niego nic mnie nie zaskoczylo. Oczywiscie nic tez nie bolalo. Zabieg przeprowadzil sprawnie. Serdecznie polecam!!!

Bufon. Zarówno charakter jak i wykonywanie swoich obowiązków na niskim poziomie. Przy jednej z wizyt spieszył się, nie odezwał się ani słowem, tymczasowy ząb przykleił beznadziejnie (chyba ma zeza). W domu jak to zobaczyła to płakałam i na drugi dzień musiałam się wrócić do gabinetu i już inny lekarz poprawił mi wygląd zęba. Zostało to skomentowane "tak to już jest z tymi chirurgami". Ostrzegam przed takimi typami!!!! uciekajcie

Ostrzegam przed takimi typami!!!! uciekajcie

Rewelacyjny lekarz! Bardzo konkretny i profesjonalny, a przy tym bardzo uprzejmy. Mój podwójny zabieg został wykonany zaskakująco szybko i bezboleśnie. Zdecydowanie POLECAM!!!

Prywatnie pewnie się przykłada do swojej pracy. Żądza pieniądza - rządzi. Pracując na NFZ wykazuje brak szacunku do pacjenta. Na wizytę czekałam ok.2,5h od wyznaczonej godziny. Każdy pracuje - ja do swojej roboty musiałam urlopówkę wydrukować choć zdążyłabym gdybym tyle nie czekała a nic nie załatwiłam. Zabiegu nie wykonał bo był osad na ząbkach. Prawda jest jednak taka że zasugerował, że jak będzie skomplikowany zabieg to przełożymy... znalazł wymówkę a przy takim opóźnieniu było to dla niego na rękę. Nie wiem... może mu się nie chciało... może miał inny powód, ale tak się KURDE NIE ROBI!

100% PROFESJONALIZMU!!! Jestem bardzo zadowolona, Doktor Nowak jest uprzejmy i kompetentny... Szczerze POLECAM! :)

Polecam wizyty u pana Doktora. Zabiegi wykonuje szybko,sprawnie a przede wszystkim bezboleśnie i daje gwaracje że po zabiegu nie będzie bolało :)

nie polecam tego stomatologa gdyż jest nie miły i obraża własnych pacjentów

nie polecam tego stomatologa gdyż jest nie miły i obraża własnych pacjentów

Lekarz z Krakowa to chyba zupełnie ktoś inny niż ten z Goliny. O ile wiem nie mają ze sobą nic wspólnego. Tego z Krakowa z tytułem dr n. med. polecam. Tamtego nie znam

Lekarz z Krakowa to chyba zupełnie ktoś inny niż ten z Goliny.
O ile wiem nie mają ze sobą nic wspólnego.
Tego z Krakowa z tytułem dr n. med. polecam. Tamtego nie znam

Pełny profesjonalizm i duża wiedza. Pomimo młodego wieku jak na lekarza z tytułem doktora nauk medycznych, wykazuje zadziwiająco dużą wiedzę z pokrewnych dziedzin i nie wykazuje chęci zabiegów dla podniesienia ceny. Informuje o zaletach i wadach każdego proponowanego zabiegu.

Świetny!Jego podejście uspokaja zestresowanych pacjentów. Od razu widać ze fachowiec.;)