lekarz Tomasz Nowakowski

Neurolog

polecam; dzięki niemu, zupełnie przypadkiem wykryto u mnie niedoczynność tarczycy; żaden inny lekarz wcześniej się nawet nie pytał czy mam jakieś problemy z tarczycą i tym bardziej nie zlecił żadnych badań

Bardzo dobry lekarz nie zostawi pacjenta bez opieki , bardzo zaangażowany aż trudno uwierzyć ze jeszcze tacy lekarze z poświęceniem przyjmują w Polsce

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Pan doktor automatycznie zareagował na moje symptomy, szybko zaaranżował odpowiednie badania. Dodatkowo utrzymywał ze mną ciągły kontakt z zaciekawieniem o stan mojego zdrowia. Na pewno nie jest to osoba, która zbagatelizuje jakiekolwiek zagrożenie. Czuję się dobrze zaopiekowania.

Jestem pod wrażeniem kompetencji tego lekarza. Zajął się mną dokładnie, skierował na masę potrzebnych badań by wykluczyć wszelkie niebezpieczeństwa, potrafi mnie trzymać przez 40 minut w gabinecie aby pozbyć się wszelkich wątpliwości. Jak najbardziej polecam każdemu, kto ma trudny do zdiagnozowania problem. Lekarz jest dokładny, nie czułam się w żaden sposób zignorowana, dokładnie mnie wysłuchał. Cieszę się, że do niego trafiłam!

Leczę się u Pana dr Nowakowskiego od kilkunastu lat. Potwierdzam poprzednie opinie. Lekarz Z POWOŁANIA. Inni lekarze mogą uczyć się od niego jak należy zajmować się pacjentem. Wnikliwy, troskliwy,życzliwy, odpowiedzialny. Sama rozmowa z Panem doktorem to już 50% lepszego samopoczucia.Trudno się do niego dostać, ale warto. Stanowczo polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Dołączam się do powyższych opinii. Rewelacyjny lekarz, ciepły, troskliwy, wnikliwy, pomocny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Nie skąpi badań. Lekarz z powołania, niewątpliwie wyjątkowy. Gorąco polecam!!!

Poprostu fantastyczny lekarz. Jestem jego pacjentem od pięciu lat. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Jak pracował wcześniej na Wojskowej Akademii Technicznej i miał zaplanowane przyjęcia pacjentów do 20:oo to czasami pracował nawet do 22:00 dopóki nie przyjął wszystkich chorych. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!

polecam tego lekarza, choc lista pacjentów do niego w WIMLu jest juz zapelniona napewno do konca lipca a moze i sierpnia - info poprzez kontakt telefoniczny z rejestracja przychodni --> tel podany w kontakcie

Świetny lekarz,najlepszy z Rypina.Polecam każdej kobiecie.

Świetny lekarz,najlepszy z Rypina.Polecam każdej kobiecie.

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Polecam wszystkim, rewelacyjny lekarz. Anna

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b