dr n. med. Tomasz Ociepa

Świetny lekarz. Swoim podejściem trochę przypomina dr House'a więc trzeba sie do niego przyzwyczaić , ale w skali 0\10 daje 10

bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z bialaczki

bardzo dobry lekarz wyleczyl mnie z bialaczki

zdecydowanie odpowiedni lekarz na odpowiednim stanowisku

zdecydowanie odpowiedni lekarz na odpowiednim stanowisku

lekarz godny polecenia,leczy naszą corke tak naprawdę można na nim polegać

lekarz godny polecenia,leczy naszą corke tak naprawdę można na nim polegać

Lekarz z prawdziwego powołania, ratuje życie dzieciom poświęcając wszystkie swoje możliwości. Angażuje się w pracy w 100 procentach, myślę że czasami nawet więcej. Nie należy przejmować się tym, że czasami jest nieuprzejmy i obcesowy tylko zaufać mu, on wie co robi. Pacjenci, którzy do niego trafili, są szczęściarzami

Lekarz całościowo patrzący na pacjenta, na wszystkie jego problemy zdrowotne.

Lekarz całościowo patrzący na pacjenta, na wszystkie jego problemy zdrowotne.

Kilka lat temu byłem pod opieką doktora Ociepy. Co tu dużo pisać człowiek zna się na swoim fachu, konkretny nie to co inni lekarze... Posiada specyficzny sposób podejścia do pacjenta, mile go wspominam pomimo okoliczności w jakich miałem sposobność go poznać. Złego słowa nigdy o nim nie powiem. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ;)

Byłam pacjentką doktora kilka ładnych lat temu i jak dla mnie jest to lekarz jedyny w swoim rodzaju, można śmiało powiedzieć że medycyna to jego powołanie. Pamiętam, że zawsze był życzliwy, uśmiechnięty mimo, że miał specyficzny styl bycia, zawsze przejmował się wszystkimi pacjentami a nie tylko tymi, których leczenie prowadził. Chciałabym aby każdy pediatra miał takie podejście do swoich małych pacjentów i ich rodziców. Dr Ociepa uratował mi życie!!! Dla mnie jest to ideał człowieka o wielkim charyzmatycznym sercu ;)

Doktorze Tomaszu !!! Dziękujemy za uratowanie życia naszemu kochanemu synowi Krzysiowi.Kochamy Pana.

Jest mądrym lekarzem i z całą pewnością posiada ogromną wiedzę. Jednak niszczy swój autorytet w oczach pacjęta brakiem sympatii i zrozumienia. Ja się go bardzo boję. Moje dziecko także - pediatra...