lekarz Tomasz Olechnowicz

Dziś na 15:00 miałam umówioną wizytę u Pana Doktora z powodu skręconej nogi. Też jestem pracownikiem jak Pan. Pracowałam dziś od 14:00 . Z uwagi, że bardzo zależało mi na wizycie załatwiłam zwolnienie z pracy na czas wizyty oraz załatwiłam transport na 15:00. Niestety odwołał Pan wizytę i kazał czekać na siebie prawie dwie godziny. Wizytę przełożył Pan na 16:50. Z uwagi, że zależało mi na wizycie, o czym powiedziałam pani z recepcji, ponownie załatwiałam zmianę godzin wyjścia z pracy na wskazana godzinę. Niestety transportu już nie udało mi się załatwić. Z uwagi na utrudnione poruszanie się na miejscu byłam o 16:52. To prawda dwie minuty po czasie, ale Pan nie omieszkał poczekać NAWET przysłowiowych 5 minut na pacjenta. Pacjenci również PRACUJĄ, nie tylko lekarze! Jeżeli Pan kazał czekać na siebie prawie dwie godziny, to przyzwoitość wymagała poczekać chociaż 5 minut. Ja tę zmarnowaną godzinę na daremny dojazd muszę odrobić i ponownie przejść drogę rejestracji i dostania się na wizytę. Panie Doktorze, trochę empatii do ludzi !

PAN TOMASZ 4 LATA TEMU OPEROWAL MI BIODRO MAM WSTAWIONA PROTEZE IBARDZO DOBRZE SIE CZUJE NIC MI NIE BOLI MOGE BIEGAC MAM 70 LAT A TERAZ DOKUCZA MI DRUGIE BIODRO I MUSZE SIE DO NIEGO ZGLOSIC NA OPERACJE TO JEST BARDZO DOBRY LEKARZ NIE CHCE INNEGO POZDRAWIAM PANA PACJIETKA Z MALBORKA

Zgłosiłam się do doktora Tomasza ,bo otrzymałam skierowanie na zabieg na kolano. Wcześniejszy lekarz ,który mnie leczył zbagatelizował potrzeby pacjenta. Doktor Tomasz zajął się moim problemem z kolanem bardzo fachowo. Skierował na dodatkowe badania ,bo miałam tylko od wcześniejszego prześwietlenie rentgen. Co nie oddawało prawdziwego problemu choroby. Pan doktor po prostu jest lekarzem z powołania. To bardzo dobry lekarz

Lekarz super godny polecenia. Uprzejmy, miły i dokładnie wyjaśnia na czym ma polegać leczenie. Interesuje się pacjentem po operacji w szpitalu .Bardzo dobry fachowiec. Dzięki niemu moje kolana są sprawne i mogę normalnie żyć bez bólu. Nie poszłabym do żadnego innego ortopedy .Polecam w 100%

Z całego serca poleceń doktora Tomasza przyszłam do niego z zrowalonym kolanem miałam uszkodzoną łękotke I rzepie doktor Tomek jako jedyny z lekarzy nie chciał mnie operować. Byłam oczywiście u innych lekarzy i każdy jeden mówił co innego I że tylko operacyjnie można że nie ma innego sposobu. Tylko dr Tomek jako jedyny powiedział ze zastrzyki pomoga I to była prawda także z czystym sumieniem I sercem mogę to polecić

Dzień dobry Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości bólowych. Opieka po operacji też była bardzo dobra, doktor przepisał zestaw witamin i doradził co stosować na poprawienie gęstości kości. ...

Dzień dobry
Panie doktorze stokrotne dziękuję za uratowanie mi stopy przed amputacją!!! Miałam skomplikowane złamanie z przemieszczeniami piszczeli i pięty, noga jak balon i granatowa, prawie nie było w niej krążenia. Operacja była dwuetapowa i bardzo skomplikowana, nikt by się tego nie podjął z takim poświęceniem, zwłaszcza u 67-letniej kobiety ze zrzeszotniałymi kośćmi. Mija piąty miesiąc od operacji i ja JUŻ CHODZĘ, co prawda o lasce ale bez większych dolegliwości bólowych. Opieka po operacji też była bardzo dobra, doktor przepisał zestaw witamin i doradził co stosować na poprawienie gęstości kości. Nie wiem co bym zrobiła bez pomocy tak życzliwego, zawsze zaangażowanego i w pełni profesjonalnego lekarza.
Polecam wszystkim leczenie u Pana Tomasza Olechnowicza.

Odradzam! Dr totalnie mnie i moją 7 letnią córkę olał. Nabił kasę do kieszeni i zostawił nas z problemem. Radze nauczyć się mówić gdy się nie umie pomóc a nie ściemniać. My tylko straciliśmy czas i kasę. Jest Pan młodym lekarzem więc jak chce Pan być traktowany z szacunkiem to należy się również szacunek do własnych pacjentów. Proszę przypomnieć sobie przysięgę Hipokratesa!!!

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

Całkowity brak kompetencji w ocenie pooperacyjnej kręgosłupa, z zastosowaniem wysokospecjalistycznych metod implantacji.Tam gdzie pracuje pan doktor nie operuje się kręgosłupów i zasób wiedzy na ten temat jest żenująco słaby, a podejmuje się jako orzecznik ZUS do takiej oceny. Kompletna klapa, trzeba się jeszcze bardzo dużo nauczyć, jeżeli w ogóle to się uda.

Trudziłam się żeby znaleźć gdzieś na stronie internetowej dr.Olechnowicza, bo naprawdę warto, bardzo dobry fachowiec-polecam wszystkim, czego nie moge powiedzieć o innych ortopedach.