dr hab. n. med. Tomasz Olejniczak

Bardzo dobry lekarz. Wie, co robi, jest kompenentny. Mam wrażenie, że dostał dar od Boga, uwierzcie mi to nie tylko moja opinia. Nie zbywa jakimiś lekami bez szukania przyczyny, wyleczył mi endometriozę, teraz prowadzi ciążę. Mam do niego 100% zaufania i tak chyba być powinno, że pod jego opieką czuję się jakby ojciec prowadził mnie za rękę. Pozdrawiam Pana doktora.

Dr Olejniczak prowadził moje dwie ciąże, nie miałam wątpliwości co do wyboru już po pierwszej wizycie. Jestem ogromnie zadowolona z kompetencji, umiejętności i wiedzy tego lekarza. Posiada ogromne doświadczenie, jest przy tym bardzo rzeczowy i konkretny.Jest lekarzem z powołania-w moim odczuciu. W szpitalu bardzo pomocny.Wystawiam mu najwyższą z możliwych ocenę i podkreślam, że wszystkie pozytywne opinie na jego temat są jak najbardziej prawdziwe. Jest to wysokiej klasy lekarz z bardzo dobrym zapleczem w postaci swojej wiedzy.Polecam każdej przyszłej jego pacjentce, której opinie tutaj będą pomocne w wyborze ginekologa.Wierna pacjentka KASIA ...

Dr Olejniczak prowadził moje dwie ciąże, nie miałam wątpliwości co do wyboru już po pierwszej wizycie. Jestem ogromnie zadowolona z kompetencji, umiejętności i wiedzy tego lekarza. Posiada ogromne doświadczenie, jest przy tym bardzo rzeczowy i konkretny.Jest lekarzem z powołania-w moim odczuciu. W szpitalu bardzo pomocny.Wystawiam mu najwyższą z możliwych ocenę i podkreślam, że wszystkie pozytywne opinie na jego temat są jak najbardziej prawdziwe. Jest to wysokiej klasy lekarz z bardzo dobrym zapleczem w postaci swojej wiedzy.Polecam każdej przyszłej jego pacjentce, której opinie tutaj będą pomocne w wyborze ginekologa.Wierna pacjentka KASIA :))

Chodzę do dr Olejniczaka już jakiś czas i jak do tej pory byłam z niego zadowolona. Dr zaproponował mi laparoskopię ponieważ podejrzewał endometriozę. Wszystko było dobrze w szpitalu do momentu kiedy dowiedziałam się już na stole operacyjnym, że niestety dr nie będzie mnie operował ponieważ jest po dyżurze i poszedł do domu. B

Kompetentny lekarz, traktuje pacjentke jak człowieka a nie "taśmowo" jak produkt, tak jak wielu innych, wszystko jasno, konkretnie i przystepnie tłumaczy, nie krępuje pacjentek-co bardzo ważne, pomocny i uprzejmy, dostałam namaiary pana doktora od kogos, kto bardzo mi go polecał i obecnie równiez jestem zadowolona z tego, że jestem pacjentką pana doktora Olejniczaka, Gorąco polecam!

Moja siostra Ewa chodzi do tego lekarza jest bardzo zadowolona. Ja pojde 4 sierpnia mam problem ale wieze ze pan doktor mi pomoże, bo nawet dzwoniąc do tego cudownego lekarza pociesza, wysłuchał. Chce do tego lekarza chodzić. Chce mieć dziecko i na pewno bede chodzić do tego lekarza. Jest naprawde godny polecenia.

Polecam doktora byłam u niego pierwszy raz na wizycie i muszę przyznać że napewno odwiedzę go niejeden raz.....

JESTEM PACJENTKĄ PANA DOKTORA OD NIEDAWNA,ALE MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE.JEST KOMPETENTNY, UPRZEJMY CHOĆ NIE WESOŁKOWATY, INFORMUJE PACJENTA O CHOROBIE I SPOSOBIE LECZENIA, ODPOWIADA NA PYTANIA. KIEDY WIZYTA NIE JEST KONIECZNA TO NIE PROSI O PRZYJŚCIE NA NIĄ.POLECAM

super gość. dobry fachowiec, miły, super gabinet i sprzęt

super gość. dobry fachowiec, miły, super gabinet i sprzęt

Trafiłam rok temu do gabinetu Pana dr Olejniczka w 11 tygodniu ciąży. Dziś mam 6 miesięcznego synka. Jestem ogromnie zadowolona z kompetencji, umiejętności i wiedzy tego lekarza. Posiada ogromne doświadczenie, jest przy tym bardzo rzeczowy i konkretny.Jest lekarzem z powołania-w moim odczuciu. W szpitalu bardzo pomocny. Chciałabym wystawić tu najwyższą z możliwych ocenę Panu Doktorowi i podkreślić, że wszystkie pozytywne opinie na jego temat są jak najbardziej prawdziwe. Jest to wysokiej klasy lekarz z bardzo dobrym zapleczem w postaci swojej wiedzy.Polecam każdej przyszłej jego pacjentce, której opinie tutaj będą pomocne w wyborze ginekologa.Izabella