lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. Z czystym sercem mogę Państwu polecić Pana Doktora Olszewskiego. Pan Doktor przyjmuje w Przychodni w Rudzie Śląskiej ul. Tunkla 112A, tel.: (32) 723-23-18.

4 lata temu postawił mnie na nogi,mogę pracować fizycznie,jeżdżę na motocyklu,rowerze,chodzę po górach co przed operacją było pragnieniem nie do zrealizowania. Dziękuję !!!!

Lekarz kompetentny,zna się na swojej pracy,wytlumaczyl mi moje schorzenie i przeprowadził zabieg,polecam z całego serca

Wysokiej klasy specjalista, który nie jest pozbawiony ludzkich uczuć. Jestem mu wdzięczny, że zajął się mną kiedy dostałem tak trudną dla mnie diagnozę (złamany kręgosłup i naciek na kręgosłupie) wszystko mi wytłumaczył i kompleksowo zajął sie moją sprawą.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P. Doktora miły, sympatyczny a jednocześnie bardzo rzeczowy lekarz mimo niepomyślnej diagnozy wyszłam pełna optymizmu.