dr Tomasz Ołtarzewski

3,5
3,3
3,3
3,4

Od kilku lat jestem pacjentem Pana doktora, przez wiele lat chodziłem do różnych lekarzy z poważnym schorzeniem byłem wysyłany od jednego specjalisty do drugiego i nikt nie potrafił mi pomóc dopiero dr Tomasz Oltarzewski prawidłowo rozpoznał i zdiagnozować moja chorobę wiem że ta prawidłowa diagnoza uratowała mi życie pomimo że to choroba przewlekła to wiem że jestem pod opieką najlepszego lekarza rodzinnego którego polecam wszystkim dla których ich zdrowie jest ważne. Naprawdę warto zapisać się do przychodni w Grębocinie do dr T. Oltarzewskiego.

Od kilku lat jestem pacjentem Pana doktora Oltarzewskiego to najlepszy specjalista z zakresu medycyny rodzinnej jakiego spotkałem zawsze ma czas dla pacjenta, niezwykle wnikliwie przeprowadza każde badanie i stawia prawidłowe diagnozy gdyż pacjent jest dla niego najważniejszy polecam każdej osobie która jeszcze zastanawia się czy warto zapisać się do tej przychodni

Doktora Tomasza Ołtarzewskiego znam od wielu lat, ponieważ jest lekarzem rodzinnym moich rodziców. Mając możliwość obserwowania kompetencji, trafnych diagnoz oraz życzliwego stosunku do pacjenta, dwa lata temu podjęłam decyzję o przeniesieniu się ze znanej toruńskiej przychodni do Przychodni doktora T. Ołtarzewskiego. Od tamtej pory żyję w poczuciu bezpieczeństwa, iż w przypadku nagłego zachorowania w każdej chwili będę przyjęta przez doktora, nawet po godzinach pracy (poprzednio takiego komfortu nie miałam). W tej Przychodni limity narzucone przez NFZ się nie liczą, liczy się pacjent i jego potrzeby. Polecam. Alina G.

Alina G.

Bardzo dobry lekarz. Leczy się u Pana Doktora cała moja rodzina i nie mamy zastrzeżeń. Zawsze miły kulturalny i kompetentny. Nie leczy na siłę. Ze skierownaniami nie ma problemu. Z tego wniosek,że nie uważa się za Boga. ci, którzy piszą, że omijać, to niech omijają. Ich strata.

ci, którzy piszą, że omijać, to niech omijają. Ich strata.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!!!! Źle postawił diagnozę mojej siostrzenicy!!! Jest arogancki, niegrzeczny, coś szeptal sobie nie wiem czy to było jakieś zaklęcie czy mówił coś do mnie!! Brak kontaktu wzrokowego z pacjentem co świadczy o nikłej wiedzy medycznej, wiele symptomów świadczyło o braku podstawowej wiedzy medycznej jeżeli zdrowie i życie jest dla was ważne to omijajcie Pana doktora szerokim łukiem!!! Cenna rada dla Pana, doktora proszę się przekwalifikować bo są piękne zawody, takie jak kierowca tramwaju, sprzedawca, magazynier myślę że tam kariera byłaby lepsza.

PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY ŻE TAKI SPECJALISTA,JAK PAN OPIEKUJE SIĘ NASZĄ RODZINĄ.DZIĘKUJĘ ZA TRAFNOŚĆ DIAGNOZY CO DO MOICH DZIECI ,ZA LECZENIE I TRAFNOŚĆ DIAGNOZY MOJEGO MĘŻA , URATOWANIE ŻYCIA MOJEGO TATY.WYRAZY SZCZEREGO UZNANIA I SZACUNKU.-----NAPRAWDĘ NIEWIELU JEST TAK BEZINTERESOWNYCH I WSPANIAŁYCH LEKARZY Z INTUICJĄ I WIEDZĄ ,JAK PAN PANIE DOKTORZE -SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WDZIĘCZNI PACJĘCI.

Trafiłam do doktora z ogromnym bólem, liczyłam na pomoc, ale niestety jej nie uzyskałam. Pan doktor zalecił mi zażywanie tabletek przeciwbólowych. Lekarz mrukowaty, mało kontaktowy, a wręcz nierzeczny. Zdecydowanie odradzam wizyty tam, nigdy więcej się tam nie pojawię. Mój królik ma lepszego weterynarza niż ten pan!!!

Polecam Dr T.Ołtarzewskiego i Jego Ośrodek Zdrowia. To kompetentny, doświadczony lekarz, zawsze pomocny i dobrze prowadzàcy pacjenta. Doktor od wielu lat opiekuje się moją rodziną, w tym niepełnosprawnym dzieckiem. Zawsze uzyskuję pomoc, poradę i trafną diagnozę. Pomoc Pana Doktora jest dla nas nieoceniona!

Leczy mnie i moję dzieci od wielu lat z bardzo dobrym skutkiem.Ma dobre podejście do pacjenta,zna się na wielu dziedzinach medycyny. Nigdy nie odmówił przyjęcia pacjenta nawet po godzinach pracy.Kompetentny

Pomimo, że trochę się spóźnia jest naprawdę dobrym specjalistą. Przez wiele lat męczyłam się z dość rzadką i trudną do wykrycia chorobą. Tylko doctor wpadł na to po pierwszej wizycie u Niego. gorąco polecam