dr Tomasz Ołtarzewski

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz dla całej rodziny. Od lat leczy mnie i męża oraz nasze dzieci, zawsze życzliwy, wysłucha pacjenta, przede wszystkim dobry specjalista. Polecam!!!

Bardzo dobry, kompetentny i rzetelny specjalista. Zawsze przyjmuje wszystkich pacjentów, nawet po godzinach swojej pracy. Nigdy nie odmówił wizyty domowej. Godny polecenia lekarz!

PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY ŻE TAKI SPECJALISTA,JAK PAN OPIEKUJE SIĘ NASZĄ RODZINĄ.DZIĘKUJĘ ZA TRAFNOŚĆ DIAGNOZY CO DO MOICH DZIECI ,ZA LECZENIE I TRAFNOŚĆ DIAGNOZY MOJEGO MĘŻA , URATOWANIE ŻYCIA MOJEGO TATY.WYRAZY SZCZEREGO UZNANIA I SZACUNKU.-----NAPRAWDĘ NIEWIELU JEST TAK BEZINTERESOWNYCH I WSPANIAŁYCH LEKARZY Z INTUICJĄ I WIEDZĄ ,JAK PAN PANIE DOKTORZE -SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WDZIĘCZNI PACJĘCI.

Leczy mnie i moję dzieci od wielu lat z bardzo dobrym skutkiem.Ma dobre podejście do pacjenta,zna się na wielu dziedzinach medycyny. Nigdy nie odmówił przyjęcia pacjenta nawet po godzinach pracy.Kompetentny

bardzo dobry lekarz i specjalista szczegolnie z dziedziny kardiologii moim zdaniem ma bardzo dobre podejscie do drugiego czlowieka.

Kompletnie nie nadaje się na lekarza, nawet na zwykłą grypę korzysta z książki z pod biurka

ciekawe dlaczego pozytywne opinie pojawiają się dopiero w tym roku......nie wierzę w przemianę.Uważam że doktor nie nadaje się na "rodzinnego"..

Zawód LEKARZ -to powołanie a nie "olewanie". Doktor niestety nie wykazuje zainteresowania pacjentem mimo nagłośnienia PROBLEMU w radiu i telewizji. Dla mnie to nie lekarz i jak komuś życie miłe a zdrowie cenne to radzę naprawdę omijać!!!

temu lekarzowi mogę podziękowć za to że dzięki niemu znalazłbym się NA TAMTYM ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!że jeszcze nikt nie zrobił z nim porządku

popieram poprzednika! koszmar- lepiej omijać!!!

popieram poprzednika! koszmar- lepiej omijać!!!