lekarz Tomasz Ordyniec

Każdy aspekt wizyty u Pana Tomka na najwyższym poziomie, kultura osobista i atmosfera, uważne słuchanie co pacjent ma do powiedzenia i odczuwalne zainteresowanie nim, nie bagatelizuje żadnych uwag i chętnie pomaga. Dodatkowo trafnie zadaje pytania pomagające ustalić genezę problemów. W drugą stronę obszerne, rzetelne wiadomości w temacie diagnozy, stanu zdrowia oraz dawkowania przepisanych lekarstw. Również plan w razie pogorszenia objawów. Mimo że dostałem naprawdę wyczerpujące odpowiedzi praktycznie na wszystkie tematy, na duży plus pytanie czy mam jakieś wątpliwości, pytania. Zdecydowanie polecam i życzę wszystkim żeby trafili na takiego specjalistę.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kompetencja i uprzejmość. Szczegółowo zebrany wywiad, dokładne badanie fizykalne, Pan dr odpowiada na wszystkie pytania, dostosowuje się do potrzeb pacjenta. Zdecydowanie polecam.