lek. dent. Tomasz Organalek. dent. Tomasz Organa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Tomasz Organa

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbył roczny staż w specjalistycznej Poradni Chirurgii Stomatologicznej Krakowie. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi obejmujące zakres okluzji, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Głównym przedmiotem zainteresowania dr Organy są zagadnienia z zakresu okluzji.
Zagadnienia okluzyjne mają również przełożenie na jakość i trwałość wykonywanych wypełnień oraz prac protetycznych.

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i podejścia doktora Organy. Bardzo szczegółowa, wnikliwa, szeroka diagnostyka. Leczenie bezbolesne. Pierwszy raz się spotkałam z sytuacją, kiedy na drugi dzień od wyrwania zęba tak dobrze się czułam. Pełen profesjonalizm. Czeka mnie teraz implant u dr Katarzyny Turlej. Polecam CDC.

Miałam wyrywanego przez doktora Organę zęba. Zabieg przeszedł pomyślnie. Nie było żadnego spuchnięcia, bólu w kolejnych dniach. Doktor jest rzeczowy, wszystko tłumaczy i jest przemiłą osobą. Polecam wszystkim, którzy odczuwają strach przed dentystą.

Niesamowity lekarz! Do Doktora zgłosiłam się z bolącą dolną ósemką. Okazało się, że należy ząb usunąć. Po samym zabiegu czułam się dobrze, doktor przepisał mi niezbędne leki, poinstruował jak dbać o okolicę zabiegową. Wszystko ładnie się zagoiło. dodatkowo wyleczył mi dr ubytki. Wszystko w miłej atmosferze. Jestem pod wrażeniem merytoryczności doktora ale co rzadko spotykane doktor charakteryzuje się niesamowitą erudycją co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane! Polecam bardzo!!

Do doktora Organy trafiłem jakieś 4 miesiące temu. Moim problemem było ściskanie i zgrzytanie zębami, ból w stawach. Byłem u wielu lekarzy, którzy dawali mi jakieś szyny relaksacyjne albo mówili, że taką mam budowę anatomiczną. Ból nie ustępował, w końcu ktoś polecil mi doktora Organę. doktor na konsultacji przeprowadził pełną diagnostykę, wytłumaczył mi wszystko i przedstawił plan leczenia. od momentu, gdy otrzymałem od doktora specjalną szynę, już po 2 tygodniach jej noszenia ból zelżał, teraz w dalszym ciągu jestem pod opieką pana doktora, bólu juz nie ma teraz odbudowujemy zęby, które przez lata ścierałem. W między czasie doktor wyleczył mi wszystkie dziury. Polecam wszystkim. doktor jest mega.

Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam pod skrzydło Pana doktora ! Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej opieki. Pan doktor charakteryzuje się ogromną empatią wobec pacjenta :) Jeśli chodzi o protetykę to tylko tutaj http://cdcstomatologia.pl/protetyka.html . Dziękuję

Przesympatyczny Pan doktor! Bardzo merytoryczny - jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy. W CDC stomatologia, jak ja to nazywam miałam odbudowę uśmiechu. Zdecydowałam się na korony i licówki na górze i na dole. Leczenie przeprowadzała dr Turlej. Pan dr Organa dołączył na etapie protetycznym. Badał prawidłowość mojego zgryzu uwzględniając korony i licówki. Okluzja się to chyba nazywa. Jestem już po leczeniu. jest pieknie, funkcjonalnie - jakby to były moje naturalne zęby. I o to właśnie chodzi!! naturalne, piękne zęby. Dziękuję!!! Polecam wszystkim !!! świetne miejsce!! świetni lekarze!!