Jedyny lekarz, który trafnie mnie zdiagnozował i pomógł zajść w upragnioną ciążę. Pam doktor na wizycie zawsze wszystko dokładnie tłumaczy Polecam!

Wspaniały człowiek. Profesjonalny lekarz. Trafiłam do doktora Orlińskiego właściwie przypadkiem, miał akurat wolny termin na konsultacje, swoim podejściem do tematu i do pacjentki przekonał do pozostania. W swoich działaniach skupia się na zdrowiu pacjentki, ciąża nigdy kosztem matki. Stymulację rozpoczyna od małych dawek bezpieczniejszych leków, obserwując reakcję organizmu, co budzi szacunek. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, tłumaczy temat, nie zbywa machnięciem ręki jak niektórzy. Będąc pacjentką doktora Orlińskiego czuję się zaopiekowana i bezpieczna, czuję dumę mając takiego doktora prowadzącego, któremu mogłam zaufać w 100%, w tych czasach to rzadkość. Poza tym, nawet jeśli coś akurat się nie udało, bo organizm nie zareagował tak jakby tego oczekiwano, znajduje odpowiednie słowa na pocieszenie. Naprawdę jestem wdzięczna za doktora Orlińskiego.

Po pół roku leczenia u Pana Doktora jest nasz wyczekiwany po 10 latach starań Kacperek 51cm 2750gr. szczęścia i miłości. Co tu dużo pisać polecam ps. Dziękujemy razem w 3 najlepszemu lekarzowi na świecie!!!

Polecam doktora Orlińskiego. Jestem jego pacjentką od ponad dwóch lat. Teraz prowadzi moją drugą ciążę (obie po IVF w Provicie). Ma dużą wiedzę i umiejętności. Jest konkretny, nie owija w bawełnę. Mi takie podejście bardzo odpowiada.

Serdecznie nie polecam Pana doktora, całe badania prenatalne powtarzał tylko że badania jest trudne (sugerując nadwagę) nie podał konkretnych informacji na temat dziecka. Pod koniec zapytał czy mam jakieś pytania, zapytałam po czym odpowiedział bo badanie było trudne. Podsumowując w kieszeni prawie 300 zł mniej wiedzy na temat stanu dziecka 0

Parę lat leczyłam się w Gyncentrum z powodu niewyjaśnionej niepłodności (w skrócie ciągłe powtarzanie badań i brak postępów). W końcu przeniosłam się do Angeliusa i zapisałam do dr Orlińskiego. Jest to lekarz konkretny, od razu kierował do celu. Wszystko poszło bardzo sprawnie, nie było też problemu z zapisywaniem się na wizyty. Teraz dzięki doktorowi jestem w upragnionej ciąży za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni :) polecam serdecznie

Ze szczerego serca polecam dr Tomasza Orlińskiego! O wszystkim informuje, nic nie narzuca i pyta o nasze zdanie. Teraz tylko czekamy na dzidziusia :)

Lekarz fantastyczny. naprawdę polecam.Może pierwsze wrażenie nie było powalające. Pomyślałam, że mógłby by milszy ale po kilkunastu minutach rozmowy wiedziałam już, że to człowiek konkretny i zrobi wszystko aby nam pomóc.Poza tym z każdą wizytą było nam coraz lepiej się dogadywac. Nie oczekuję aby ktoś nade mną skakał ale po prostu powiedział w jaki sposób może pomóc. I po 4 inseminacjach piąta była skuteczna. Po porodzie napisałam do niego z podziękowaniami za cudnego synka.