Tomasz Papierz

Neurochirurg

Dr. Papierz przeprowadził dwa lata temu b. skomplikowany zabieg usunięcia "nerwiaka" z mojego kręgosłupa. Operacja trwała ponad 9 godz. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za pomoc! Zamiast perspektywy spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim obecnie normalnie funkcjonuję. Pracuję, prowadzę samochód, motocykl, jeżdżę rowerem.Cieszę się pełnią życia!!! D. Kurnatowski.

Najlepszy , cierpliwy , prawdziwy fachowiec , człowiek o złotym sercu ,a przede wszystkim rękach !!!

nie podoba mi sie podejscie do pacjenta,jest bardzo pewny siebie przy stawianiu diagnozy nie proponuje konsultacji tylko feruje wyrok.Widzi przypadek/nawet jesli sie myli/nie widzi czlowieka,ktory przyszedl do niego po ratunek.

Wyjątkowy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Jest odpowiedzialnym, fachowym lekarzem. Jemu jednemu zaufałam i nie zawiódł mnie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Dziś normalnie funkcjonuję, pracuję, cieszę się w pełni życiem choć muszę się oszczędzać. I.Sz.

I.Sz.

Uratował mi życie,choć inny lekarz-neurochirurg stwierdził,że nie mam szans.DZIĘKUJĘ!Jak najbardziej polecam!

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny. Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

wibitny specjalista ,byłem operowany na kręgosłóp szyjny.
Operacja się udała jestem bardzo zadowolony!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kleszczów"?

Maciej Radek

Neurochirurg