Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Petelewicza. Nie tak całkiem przypadkiem, bo szukałam, dzwoniłam i faktycznie potwierdzam poniższe opinie. Lekarz zbadał moje kolano dokładnie - nie jak inni lekarze którzy tylko na szybko zerknęli. Zlecił badania, jestem po kolejnej wizycie i wiem co i jak mam robić. Jak na razie idzie dobrze, więc zabieg w moim przypadku nie jest konieczny dzięki wiedzy Pana doktora. Polecam!

Zlecone badania, jasno opisane i wyjaśnione co się dzieje, więc Pan Petelewicz mnie uspokoił. Trzymam się zaleceń i jak na razie jestem pod kontrolą. Lekarz którego można śmiało polecić !!!

Doktor nie mówił zbyt dużo ale jestem bardzo zadowolony z artroskopi kolana jaką przeprowadził.Polecam

Pewnie dużo pracuje bo wizyty nie są zbyt długie ale chyba lubi swoją pracę. Polecam jeśli ktoś szuka ortopedy chirurga .Damian

Pan Doktor dokonał usunięcia zespolenia po złamaniu trójkostkowym podudzia. Polecam, zdecydowanie, na wszystkie pytania odpowiadał rzeczowo, bez nerwów, spokojnie. Przyjaźnie odnosił się do mojej osoby, po zabiegu trzykrotnie w ciągu dnia wizywował i sprawdzał stan mojego zdrowia, był opiekuńczy, cierpliwy. Jutro idę na zdjęcie szwów po obu stronach kostki. Otrzymałam pełną informację o dniu i godzinie, a nawet nr gabinetu zabiegowego, w którym szwy będą zdjęte. Polecam z całą odpowiedzialnością. Nie rozumiem poprzedniego komentarza. Eleonora

nie dość, że złożył mi tak skomplikowane zlamanie, że zroslo się do stanu sprzed złamania, to jeszcze potem pokierowal w celu wyjęcia drutow z ręki. najchetniej bym nie polecala, zeby nie bylo duzych kolejek do niego ; )

Bardzo uprzejmy fachowiec, wie co robi i co mówi. Bez problemu zdiagnozował mój problem z kolanem i zajął się leczeniem. Współpracuje też z bardzo wykwalifikowanymi lekarzami z innych dziedzin medycyny i ze świetnymi fizjoterapeutami. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam w tak fachowe ręce.

Doktor operował uszkodzony więzadło stawu skokowego.Zabieg przeszedłem pomyślnie. Zaangażowany i sympatyczny lekarz.

Bardzo wykwalifikowany, sumienny i sympatyczny lekarz!

Bardzo wykwalifikowany, sumienny i sympatyczny lekarz!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Legionowo"?

Przychodnia

ul. Tylżycka 7/21
MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo
"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38
Warszawska 43/21
Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnie Specjalistyczne "Osteon" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Prof. Jerzego Jasielskiego
Wilanowska 1
Centrum Perynatologii