lek. dent. Tomasz Piekarz

"Najlepszy stomatolog na świecie"- to opinia mojej 9-letniej córki. Mimo młodego wieku odwiedziła już kilku stomatologów ( słabe, psujące się już podczas wyrastania zęby stałe) aż wreszcie trafiła w odpowiednie ręce. Pan dentysta wykazał się ogromną cierpliwością, siłą przekonywania i odpowiednim podejściem. Naprawione zęby wyglądają pięknie a córa siada na fotelu dentystycznym z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam

Najlepszy stomatolog! Polecam. Wizyta profesjonalna, bezbolesna. Pan dr tłumaczy cały przebieg leczenia. Rozumie potrzeby pacjentów. Ogromna wiedza.

Najlepszy stomatolog! Gorąco polecam. Pan dr jest profesjonalny, miły i delikatny. Wszystko wytłumaczył a leczenie przebiegło bezboleśnie.

Najgorszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Nastawiony na zarobek, a nie dobro Pacjenta. Ze swej strony stanowczo odradzam tego Pana.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Marzanna Danecka

Stomatolog dziecięcy