lek. dent. Tomasz Piekarz

Bardzo polecam dr Tomasza, leczenie bez znieczulenia wykonane praktycznie bezboleśnie, plomba zrobiona bardzo dokładnie i estetycznie.

Pan doktor uratował mój ząb, podejmując się trudnego leczenia kanłowego. Dokładnie wytłumaczył przebieg leczenia i rokowania. Doktor miły i kompetentny a przy tym wizyta całkowicie bezbolesna. Polecam

Pan Doktor bardzo uprzejmy, pełen profesjonalizm. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, a samo leczenie przynosi świetne efekty. Widać, że Panu Doktorowi zależy na pacjencie, uważnie słucha, poświęca dużo czasu. Bardzo dziękuje Panie Doktorze, a innym serdecznie polecam !

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miły, leczenie na najwyższym poziomie. Byłam dość „ trudnym przypadkiem” jednak Pan doktor poradził sobie wyśmienicie. Serdecznie polecam !

Pan Doktor na medal. Bardzo uprzejmy, wspaniały fachowiec, posiada ogromna wiedzę, a to w połączeniu ze świetnym poczuciem humoru sprawia, że wizyty u Pana Doktora wspomina się z uśmiechem na ustach. Po wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi stomatologami, mogę śmiało stwierdzić ze Pan Tomasz jest najlepszy w swoim fachu. Każdemu serdecznie polecam !!

Serdecznie polecam! Młody, bardzo zaangażowany lekarz. Widać, że praca jest dla niego pasją, indywidualne podejście do każdego pacjenta, leczenia na najwyższym poziomie. Dziękuję za piękny uśmiech! 😁

Bardzo dobry stomatolog. Pan doktor dokładnie tłumaczy proces leczenia, jest konkretny i profesjonalny. Leczenie jest bezbolesne a cała wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam !

Niestety i ja trafiłem do Pana Tomasza, jak w wyżej wymienionych minusach lekarz chamski, ordynarny, wyniosły i bez wyczucia. Przyjmuje niestety w moim ulubionym gabinecie w Gdańsku a dokładniej Dentico. Nie polecam i zachęcam do skorzystania z usług innego specjalisty.

Z całego serca polecam Pana dr. Grzeczny! Miły!Posiada ogromną wiedzę!Odnosi się z szacunkiem do osób starszych i niepełnosprawnych. (Porażenie mózgowe-stopien upośledzenia głęboki.) Godny zaufania.

Z całego serca NIE POLECAM! Ordynarny bezczelny i wyniosły tak mogę po krótce opisać osobowość i podejście do pacjenta. Spotkałam mnie bardzo duża przykrość że strony Pana Dr. i wiem że więcej do niego nie pójdę! Jak powiedziałam że jestem ostatni raz to "spuscil z tonu".