Tomasz Piotrowicz

Psychiatra

Nie polecam tego szpitala w Zgierzu gdzie ten lekarz pełni sluzbe ordynatora , lezalem tam tylko jeden raz który niezbyt milo wspominam , ani lekarza chyba tez bym w zyciu nikomu nie polecil nie chciał mnie wypuscic , na sile się upieral ze mi cos jest bardziej poważnego , ponadto syf i totalne olewajstwo pacjenta , zero jakiejkolwiek formy psychoterapii , i do tego leżysz cały dzień zamknięty w tym zaduchu , nie wyprowadzają pacjentow na swierze powietrze , jako że nie mam porównania z innymi placówkami , tylko z prywatną placówką gdzie poszedłem się leczyc po wyjściu z tego piekla , mimo ze miałem tylko lęki i normalnie funkcjonuje lekarz wpisal mi ze mam shizofrenie mimo ze nie wykonal żadnych badan psychologicznych , bo psychologowi się nie chciało wejść na oddzial przez dwa tygodnie jak tam lezalem ,
chyba nie ma pojęcia co to wogole jest .
Generalnie totalna samowolka na tym oddziale u tego Pana co chcą to robią . Panowie jak przyjdzie do was kiedyś kontrola albo ktoś was poda do sądu bo będzie miał kamerke ze sobą co tam się dzieje to się nie wypłacicie .

Nie polecam tego lekarza ani tego szpitala psychiatrycznego w Zgierzu , syf , chore podejscie bez wzgledu na to co kto mowi i jak sie czuje jest traktowany jak wariat , wpisują do karty co chcą , brak mozliwosci wglądu w karte przez pacjenta , brak mozliwosci wglądu w leki ktore mu sie podaje , reasumując całokształt tej całej chorej placówki to wolalbym nastepnym razem trafic do wiezienia niż do tego szpitala przynajmniej bym wiedzial kiedy wyjde i mialbym adwokata a tam jak lekarz cie wezmie w obrone to sie nie spodziewaj ze jak nie masz rodziny ktora sie wstawi za pacjentem to sobie ot tak wyjdziesz nie ma takiej opcji - ten Zgierski szpital to jest wykończalnia ! !
radze unikac jak ognia !

Jestem ogromnie zadowolona z wizyty. Byłam pierwszy raz i z ogromnym lękiem. W trakcie rozmowy lek się wyciszył. Będę chodzić na kolejne wizyty.

Niestety. To smutne ale nic nie mogę pozytywnego napisać o tym Panu ani o ,,super oddziale męskim oddziału psychiatrycznego w Zgierskim szpitalu woj. w Zgierzu. Olewka totalna. Poza pytaniem jak Pan się dziś czuje na porannym obchodzie ( i to nie zawsze ) można liczyć na wzruszenie ramionami przez pana doktora i minie wyczekiwania że samoczynnie pacjent wyzdrowieje lub chyba że da w łapę i stanie się cud. Nie podano mi adresu żadnego terapeuty ani nie rozpoczęto ze mną żadnej pracy. Kazano mi zażywać leki i to wszystko. Z tej ...

Niestety.
Olewka totalna.
Nie podano mi adresu żadnego terapeuty ani nie rozpoczęto ze mną żadnej pracy.
Kazano mi zażywać leki i to wszystko.
Z tej ,,wspaniałej placówki" wyszedłem z dodatkowymi schorzeniami których tam się nabawiłem z powodu syfu jaki tam panuje.
A cha i jak ktoś nie wyraża tego samego zdania co personel i Pan doktor to może liczyć na spacyfikowanie.
Chcesz się rozchorować bardziej to lecz się u tego lekarza.

Dyskretny, uprzejmy i kompetentny. Dobrze dobrał mi leki dzięki czemu przetrwałam złe chwile... polecam

raczej chyba bym go nie polecil ponieważ bierze się sam za przepisywanie ciężkich lekow w tym szpitalu na shizofrenie bez badania psychologa na własną ręke , zero psychoterapii na jego oddziale i jakiegoś ciepla czy troski , bez względu na to jaki ktoś ma problem to jest uważany za kompletnego wariata a problem i tak pozostaje bo nikogo tam nikt nie interesuje poza tym ze ma brac leki które pomagają tylko zagluszaja jego schorzenia zaś problem i tak pozostaje nierozwiązany z uwagi na brak profesjonalnej opieki psychologicznej wraz z codzienną psychoterapią , albo terapii grupowej , i ja swój problem musialem przerobić u prywatnego psychologa w prywatnej przychodni u Gutkowskiego , który nie jest coprawda tani ale mnie nie faszeruje lekami tak jak ten lekarz jak nie wie do końca jaki mam problem i ten jego psycholog z którym p.Piotrowicz wspolpracuje tez jest dobry miesiąc czasu mi kazal czekac w kolejce na badanie u siebie mimo ze nikogo w poczekalni nie bylo ani jednej osoby a jak przyszedłem i mnie zobaczyla Pani psycholog
to mi kazala jeszcze postac 20minut i musialem czekac az krzyzowke sobie rozwiąże do tego wszedłem spojrzała w papiery ze p.Piotrowicz mi wpisal sam ze mogę mieć shizofrenie i już mnie nie badala dalej a za to 5 minutowe badanie NFZ mu zaplacil tu nie wiem ile i pozostawiam to bez komentarza,
takie badanie u prywatnego psychologa w moim przypadku trwalo równiutką godzine czasu i ja 150zl zaplacilem za 1 wizyte i jego autentycznie interesowaly moje problemy które w czasie pol roku przerobiłem zaoferowano mi wybor przedewszystkim psychologa którego sobie sam wybrałem i rozne formy psychoterapii mi zaproponowal indywidualna grupowa takiego sobie wybrałem jaki mi odpowiadal a nie takiego p.Piotrowicz z góry mi ustala w swojej poradni ze jest jeden i on wie najlepiej . I generalnie to nikomu nie polecam ani tego szpitala ani lekarza wyszedłem na własne zyczenie i był poważny problem żeby p.Piotrowicz mnie wypisal do domu bo uwazal ze jestem stuknięty i mimo 2 tygodniowego czekania na badanie u psychologa nie doczekałem się bo 3 tygodnie minely i zero ani psychologa którego interesują moje problemy i jakiejś psychoterapii ani jego pseudobadania
nigdy bym tam nie chciał wrocic . Zaś co do psychologa
który z nim wspolpracuje jest to opieka na poziomie szkoły podstawówki który wogole nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu jakiejkolwiek psychoterapii i tylko przychodzi do pracy żeby się przywitać . Generalnie opieka na poziomie czasów z PRL i PZPR

Lekarz który bardzo mi pomaga. Na samym początku nie zapisał od razu leków (jak to zwykle lekarze idą na latwizne) ale zlecił testy a dopiero potem rozpoczął leczenie. Świetny specjalista i bardzo pomocny w mojej chorobie. Szczery i bardzo uprzejmy.

uprzejmy i kompetentny, bardzo mi pomaga, a mój problem jest przewlekły.

uprzejmy i kompetentny, bardzo mi pomaga, a mój problem jest przewlekły.

Lekarz o wielkim sercu, dbający o pacjenta.

Lekarz o wielkim sercu, dbający o pacjenta.

Ja mogę polecić. Dobrał dobrze leki,jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Ja mogę polecić. Dobrał dobrze leki,jest bardzo kulturalny i sympatyczny.