Tomasz Płonka

1,9

Miałam tą NIEprzyjemność poznać doktora na izbie przyjęć w Zdrojach, gdy przyjechałam z ryzykiem porodu przedwczesnego. Opryskliwy, protekcjonalny i odnosił się do mnie bez szacunku. Dodatkowo próbował podważyć moje skierowanie do CC oraz wywołać u mnie poczucie winy. Co do badania ginekologicznego to nikt w życiu mnie tak boleśnie nie przebadał, ale jemu to nie przeszkadzało, że z bólu wykręcam się na krześle. Z gabinetu wyszłam cała zapłakana. Jedyne na co zasługuje ten lekarz to na złożenie skargi. Nie życzę nikomu mieć do czynienia z Dr Płonką.

Doktor Płonka badał mnie przy przyjęciu do szpitala w Zdrojach oraz po zabiegu. W obu przypadkach był nieprzyjemny. Badanie w trakcie przyjęcia było bolesne, nie dowiedziałam się co mnie czeka ani jakie są prognozy, chwała pielęgniarkom na oddziale które odpowiadają na wszelkie pytania. Przy wizycie po zabiegu nie udzielił mi informacji na temat tego jak poszło, jak się będę czuła ile będę dochodzić do siebie. Po prostu kompletnie nic, również tym razem poratowaly mnie odpowiedziami wspaniałe pielęgniarki.

Miałam „przyjemność” spotkac doktora na izbie przyjęć ginekologicznej w szpitalu Zdroje. Nikt nigdy nie zbadał mnie tak boleśnie. Zero tłumaczeń, musiałam z doktora wyciskać jakiekolwiek informacje. Zamiast uspokoic moich podejrzeń to doktor spowodował, ze rozwiązałam umowę KOC i pojechałam do innego szpitala. Przytyłam w ciąży 18 kg i doktor 3 razy pytał mnie czy to nie jest błąd w dokumentach i ironicznie spytał TO ILE W KOŃCU PANI PRZYTYŁA. Nigdy nie spotkałam tak gburowatego człowieka bez empatii do drugiej osoby a co dopiero lekarza który bada tak intymne strefy w dodatku w ciąży gdzie mam prawo być zaniepokojona i obowiązkiem jego jest komunikacja z pacjentem i wytłumaczenie problemu. Po badaniu zaczęłam krwawić.

Najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam, było to na izbie przyjęć w Zdrojach parę miesięcy temu, kiedy zaczęło się poronienie, opryskliwy, nie miły, brak kultury osobistej i szacunku do pacjentki. Nie miałam siły się bronić i powiedzieć co o nim myślę byłam w totalnym szoku. Badanie bardzo bolesne, nie przyjemne i okropne teksty. Nie rozumiem jak taki człowiek może wykonywać tak ważny zawód i tak traktować kobiety, widzę, że nie jestem jedyna. Radze panu się zastanowić nad swoim postępowaniem a najlepiej zmienić zawód bo do kontaktu z kobietami ciężarnymi się pan nie nadaje, nie interesuje mnie że ktoś ma gorszy dzień czy że jest środek nocy każdej kobiecie należy się szacunek i godna opieka. Nie polecam

Jeden z najlepszych i najbardziej kompetentnych lekarzy jakich znam. Zupełnie nie rozumiem nagonki jaka tu się odbywa. Nigdy nie zostałam przez doktora potraktowana z nieodpowiedni sposób. Zawsze wysoki poziom kultury osobistej. Spokojnie przeprowadził cały wywiad. Nie po łepkach. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. I trzecia jeśli się przydarzy napewno rowniez zwrócę się do Niego. Napewno z całego serca mogę polecić.

Nie polecam tego lekarza dziś na izbie przyjęć w Zdrojach o 3 w nocy łaskawie mnie przyjol. Ze z takim plamieniami nie powinnam przyjeżdżać. Tylko że jak z kranu będzie lecieć dodam że jestem. W 10 tygodniu ciąży blizniaczej ja nie miałam siły. Chodzić. Płakałam z. Bulu pleców a on takie podejście

Na tego człowieka została w dniu dzisiejszym złożona skarga do Rzecznika Praw Pacjenta. Doktor nie dość że obraził mnie i upokorzył,to wypuścił w 9 miesiącu ciąży z ciśnieniem 160/88 z Izby Przyjęć. Badanie bardzo niedelikatne i "na odwal się", zero wyjaśnień odnośnie ktg,zero jakiegokolwiek kontaktu. Ten człowiek naruszył etykę lekarską kilka razy w ciągu jednej wizyty.

Ten człowiek naruszył etykę lekarską kilka razy w ciągu jednej wizyty.

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tam gburowatego lekarza, odeszły mi wody, pozytywny GBS, brak szczepienia na covid a w/w "lekarz" zaczął umoralniać mnie na temat szczepionki, że jestem nieodpowiedzialna nie szczepiąc się, na jego podsumowanie dodałam, że boję się powikłań poszczepionkowych bo jako mała dziewczynka "zapadłam" po szczepionce, mam tatuaż na ręce i jak to podsumował "szczepionki się Pani boi, ale tatuować zakażonymi igłami już nie? Lekarz pozbawiony jakiejkolwiek delikatności, badanie u niego bolało mnie bardziej jak sam poród... Nie polecam nikomu..

Nie polecam, żona od niego z gabinetu w Zdrojach wyszła z płaczem, nie sympatyczny 0 wyjaśnień po badaniu KTG, wynik na kartce wygląda jak by pisał nogą 0 rozczytania same szlaczki przy czym nie omówił z żoną wyniku KTG, oby jak najmniej takich lekarzy którzy pracują za 'karę'

Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkałam w szpitalu w Zdrojach! Nie miły, zero jakiejkolwiek delikatnosci przy badaniu, ten człowiek nie nadaje się do pracy w ginekologii! Strasznie kapryśny i nie zadowolony. Bardzo przykre, ze są jeszcze tacy lekarze. Pan doktor może i jest z powołania, jak mu się zapłaci w prywatnym gabinecie. Omijać szerokim łukiem jeśli nie chcecie być potraktowane jak jakieś bydło.