Tomasz Płonka

Ginekolog

3,7

Szczerze polecam! Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy. A oprócz tego jest też bardzo uprzejmy i sympatyczny. Prowadził mi całą ciążę, a nawet odbierał mój poród :) Podczas ciąży zlecił mi wykonanie bardzo wielu badań, dzięki czemu zarówno dzidzia jak i ja byłyśmy cały czas pod kontrolą. W trakcie porodu również okazał dużo zrozumienia i spokoju - dzięki czemu wszystko zakończyło się dobrze.

Rewelacyjny lekarz! W 4 miesiącu ciąży trafiłam do doktora - poleconego zresztą przez poprzedniego ginekologa. Opowiadał na wszystkie nasze pytania, cierpliwie tłumaczył, a przede wszystkim uspokajał i uświadamiał nam czym nie powinniśmy się przejmować. Lekarz z powołania!

Lekarz z powołania? To na pewno jakiż żart. Może i ma powołanie, ale tylko w prywatnym gabinecie. Takiego gbura lekceważącego pacjentki nie spotkałam w swoim zyciorysie. W trakcie mojej wizyty(byłam ostatnia w kolejce)wyraznie mi dał do zrozumienia jak bardzo się spieszy. Jesli lubisz, gdy ktoś Tobą pomiata i chcesz stracic czas- zachęcam do wizyty u tego pana.