dr n. med. Tomasz Pobożydr n. med. Tomasz Poboży - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

Jestem lekarzem ortopedą i doktorem nauk medycznych (2017). Posiadam specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2007).

Od wielu lat, na co dzień, skutecznie udzielam pomocy wszystkim zgłaszającym się do mnie chorym, u których doszło do różnych schorzeń, zapaleń, urazów, uszkodzeń i zmian w obrębie stawów, mięśni, nerwów i kości.

Jestem ekspertem w dziedzinie ultrasonografii narządu ruchu

Przez ostatnich kilkadziesiąt lat znaczącą rolę w diagnostyce układu mi...

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza