Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka! Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji! Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Dzięki wiedzy i fachowości doktora jestem sprawny aktywny i zdrowy.Zostałem zoperowany starannie a kontakt z lekarzem był doskonały.Polecam jak najbardziej.

Nie będę pisał że wspaniały czy cudowny bo dla mnie brakuje słów by go opisać jest moim bohaterem człowiekiem dla którego ważny jest drugi człowiek jego życie i zdrowie pełen poświęcenia dla tego co robi i kocha lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołania dziękuje panie Tomku za danie mi można tak powiedzieć drugiego życia dziękuje z całego seca

polecam wszystkim tego lekarza , jest bardzo dobrym fachowcem operował mojego tatę 3 lata temu , dziś tata to zdrowy człowiek ;)

Byłam dwukrotnie operowana przez dr Polca,polecam innym pacjentom tego lekarza.Jest oddanym i zaangażowanym lekarzem

Miło czytać te opinie, znam tego lekarza od " niebycia lekarzem "mało jest osób tak bardzo na swoim miejscu jak Tomek. Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce. Polecam, pozdrawiam Kara

Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce.
Polecam, pozdrawiam
Kara

Gorąco polecam, bardzo uprzejmy i rzeczowy lekarz. Jestem zadowolona z konsultacji, polecam.

Jest tak mało lekarzy, którzy poświęcają swoim pacjentom tyle czasu ile jest wymagane i są uprzejmi. Dziękuję za obiektywną ocenę sytuacji, pomimo, że nie była ona do końca po mojej myśli.

Przypadkowo zostałam pacjentką Pana doktora. Skorzystałam z badań kontrolnych. Okazał się bardzo kompetentnym lekarzem. Miły człowiek to przede wszystkim.

Kompetentny, empatyczny i zainteresowany losem drugiego człowieka - dość nieczęste. Serdecznie pozdrawiam i polecam.Pacjentka.