dr n. med. Tomasz Postuła

1,9
1,7
1,6
1,6

Co za lekarz i jakie chamstwo nie spotkałam się nigdy z takim lekarzem żeby był taki nieuprzejmy i arogancki. Nie zbadał, nie wytłumaczył nie polecam tego lekarza omijać szerokim łukiem !!!!!! Nigdy więcej do niego ...

Miałam niedawno wizytę u pana doktora i po przeczytaniu tych opinii szłam na nią przerażona. Byłam nastawiona na niemiłą wizytę. Jednak było zupełnie inaczej. Pan doktor może nie jest szczególnie otwarty, ale wszystko mi wyjaśnił, wytłumaczył dlaczego podejmujemy takie a nie inne leczenie. Czułam, że kompetentnie podchodzi do mojego przypadku. Panie przede mną w kolejce również nie wychodziły z gabinetu jakieś przygnębione. Nie mam nic do zarzucenia panu dr. Postuła.

Arogancki i pozbawiony empatii człowiek, który nie powinien być lekarzem!! Kazał mi podpisac zgodę na biopsję pazurem, bo nie mialam przy sobie długopisu, przy okazji ublizając mi ze jestem upośledzona na umyśle. Nie polecam nikomu!!!!

Nie polecam nikomu, najgorszy lekarz z jakim się spotkałam, arogancki z bardzo wysokim ego, mam nadzieję że już nigdy go nie spotkam.

Nie polecam nikomu. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Psuje reputację placówce ŚCO, gdzie pracują cudowni ludzie. Poinformował mnie, że mam raka z pretenją że go mam. Tragedia.

Zdecydowanie nie polecam oraz odradzam wizytę u tego lekarza. Jestem młodą osobą ledwo po 20 roku życia. Poszłam do lekarza z wyczutym guzkiem na piersi lekarza podczas badania był bardzo nie delikatny - badanie sprawiało ból. Wyczuł drugiego guzka o którym poinformował mnie z zadowoleniem na twarzy. Dostałam skierowanie na badanie USG pilne, które jak się okazało mialo odbyć się dopiero za 1.5 miesiąca. Lekarz powiedział cytuje: ,,tylko niech sobie Pani z głowy wybije, że pójdzie Pani gdzie indziej na usg''. Biorąc pod uwagę dość odległy czas oraz przerażenie oczywiste jest, że chciałabym widzieć co to oraz zacząć odpowienie leczenie jak najszybciej i nie czekać tyle usg. Dodał również, że mam się ,,naszykować na biopsje,, co wywołało u mnie ogromny strach. Jest to zdecydowanie osoba na nie odpowiednim stanowisku z brakiem empatii. Lekarz powinien wspierać oraz być pomocny, powinien również nie nastawiać tak negatywnie swoich pacjentów. Następnego dnia poszłam prywatnie na usg i okazało się, że to nic złego. Całe szczęście, że nie posłuchałam się tego lekarza.

Bardzo miły Pan Doktor. Konkretny z humorem. Nie szuka chorób na siłę.

Bardzo miły Pan Doktor. Konkretny z humorem. Nie szuka chorób na siłę.

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam na swojej drodze! Nakrzyczal na mnie, rzucił rękawiczkami, nie zbadał. Powiedział, że nie potrzebnie przyjechałam do niego i naraziłam na stratę swój i jego czas. Przyjechałam na konsultację z wynikiem usg, będąc po biopsji dwa dni wcześniej. Chcialam żeby ocenił moje usg i jakoś pokierował, w końcu jest to poradnia profilaktyki chorób... Nie wyobrażam sobie, że można w ogóle w taki sposób zwracać się do drugiego człowieka, a co dopiero lekarz, do którego przychodzi się po pomóc. Zero empatii, wyrozumiałości, jakiejkolwiek informacji- bo na tej wizycie nie dowiedziałam się nic na temat mojego usg. Radzę omijać szerokim łukiem tego "lekarza". ŚCO- taki człowiek nie powinien pracować w takim miejscu

Po dzisiejszej wizycie u tego pana w poradni ŚCO (którego lekarzem nazwać nie mogę, ponieważ nawet nie zostałam zbadana) nie polecam go żadnej kobiecie, a wręcz namawiam omijać szerokim łukiem. Powodem odmówienia badania był brak szczepień przeciwko covid-19, które z tego co wiem nie jest obowiązkowe. W dodatku potraktowana zostałam jak wyrzutek społeczeństwa, chamsko i bez ogródek wyproszona z gabinetu. Nie spotkałam jeszcze lekarza tak pozbawionego empati i zrozumienia. Jak ktoś taki może podpisywać się pod tytułem lekarz, rzekomo niosący choremu pomoc. Straszne jest to, do czego dąży polska służba zdrowia.

NIE POLECAM!!! Weszłam do gabinetu nie wiedząc co mi dolega i wyszłam nie wiedząc!!! W między czasie gdy poprosiłam o skierowanie na cytologię dr stwierdził ze są inne nowotwory a to tylko profilaktyka i nie dał... gdy stwierdziłam ze mnie boli co mam robic powiedział „ ma pani piersi-mogą bolec” mimo ze na usg jest widoczna zmiana. Myśle ze pewni ludzie powinni zając się handlem np burakami!