lekarz Tomasz Raba

Lekarz wyprowadził mnie po poronieniu, jestem pod ciągłą opieką. Co 3 miesiące badania, kontrola. REWELACYJNY! Potrafi wszystko wyjaśnić, wystarczy zapytać. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz , czasem mało rozmowny i raczej trzeba pytać.Z osobami kompetentnymi rozmawia.Co do diagnozy jest opanowany i pewny swego.Jak na lekarza z NFZ to rewelacja.Za dobry na przychodnie w Zukowie:)

Bardzo polecam tego Lekarza, jest bardzo uprzejmy dla kobiet i do tego zawsze stara się jak najlepiej pomóc.

Moja szwagierka w 9 miesiącu ciąży przez jego błędne oceny jej stanu zdrowia i dziecka o mało się nie wykrwawiła! Dziecko przez jej wysokie ciśnienie nie miało już prawie tętna. Lekarze w szpitalu powiedzieli jej że powinna od dwóch tygodni leżeć w szpitalu a on przepisał jej leki i odesłał do domu. Moją chorobę też źle ocenił i dobrał złe lekarstwa. Jednym słowem porażka. Powinien przejść na emeryturę, bo albo się wypalił zawodowo albo jest mało kompetentny. Teraz leczę się prywatnie i choćby nie wiem co się działo nie wrócę do niego...

Doktor prowadził moją dość skomplikowaną ciążę. Inny lekarz nie chciał jej ratować. Dzięki niemu urodziłam w terminie. Po porodzie pytał o zdrowie malucha. Nigdy nie straszył, ale rzeczowo informował mnie o stanie zdrowia. Zawsze odnosi się z szacunkiem, taktowny.

Dr Raba prowadził moje dwie ciąże (od marca 2009 i od lutego 2011). W pierwszej ciąży było ok, zlecał badania, robił usg często, prawie na każdej wizycie. W drugiej ciąży już nie było kolorowo. Nie chodzi o to, że chciałabym mieć co miesiąc usg, ale ostatnie miałam połówkowe, a potem już żadnego! Gdy się upomniałam po 36 tyg, to powiedział, że nie ma potrzeby robić usg, pomacał brzuch i stwierdził, że dziecko nie wygląda na jakieś wielkie, więc nie będzie komplikacji przy porodzie. Na porodówce okazało się, że miałam minimalną ilość wód płodowych, dziecko mogło się udusić! Teraz jestem w trzeciej ciąży i do niego na pewno nie pójdę!

dr Raba prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do sprawy i kompetencji, jestem młodą osobą i wtedy byłam bardzo przejęta moim maleństwem, a dzięki doktorowi zupełnie się uspokoiłam, bo wiedziałam, że z taką opieką nic mu nie grozi

To była moja pierwsza wizyta u dr.Raby,cóż co do uprzejmości to i owszem ,bardzo spokojny,wzbudza zaufanie ,co do wywiadu o stan zdrowia to wypełnił tylko kartę... no nie wiem,nie mogę powiedzieć ,że jest jakiś super ,okaże sie przy następnej wizycie..kazdy przeciez moze miec jakiś słabszy dzień..

Witam, niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o tym ginekologu, zapisał mi tabletki antykoncepcyjne bez jakichkolwiek pytan o zdrowie moich bliskich,rodziny,nie zleciłmi żadnych badań! Co więcej ! na moje pytanie powiedzial ze takich badań nie ma , ktore np. sprawdzaja krzepliwosc krwii... masakra !

Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym Paniom doktora Raba. Jestem tak bardzo zadowolona ze specjalnie zmieniłam godziny swojej pracy, żeby móc jeździć do SWISSMEDU do Gdyni, do niego.