Konkretny, doświadczony i profesjonalny chirurg. Uczciwe podejście, bardzo dobra atmosfera podczas zabiegów. Bardzo polecam.

Jestem na NIE . Mam wrażenie, że dr nie wie do końca o czym mówi, gmatwa, zmienia zdanie i jakoś rutynowo podchodzi do mnie jako do pacjenta,a przecież każdy przypadek jest inny.

Jestem na NIE .

Ja też trafiłam do doktora z polecenia i nie było porównania z poprzednim moim doświadczeniem z usuwaniem zęba - oczywiście na plus. Będę polecała innym.

Rewelacja pod każdym względem, szybko i bezbolesnie. Miły i przystępny. Oby więcej takich lekarzy!!! :)

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów, usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu. Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z ...

Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z tym problemów. Miałam robione badania i wyniki są prawidłowe. Mam tylko nadzieję, że mój przypadek nauczy dr mniej rutynowo podchodzić do niektórych zabiegów. Pozdrawiam.

Dr Rabiński usunął mi ósemkę, trwało to kilka minut, nawet nie czułam, kiedy "straciłam" ząb. Poza tym, że jest to osoba kompetentna i sprawna to jeszcze naprawdę sympatyczna. Szczerze polecam.

Doktor Rabiński jest bardzo fajnym, energicznym, konkretnym lekarzem. Mam do niego 100% zaufania po tym, jak przedstawił plan leczenia - uczciwie, z opcjami wyboru, z wyborem opcji tańszych mniej trwałych oraz kosztownych, które posłużą dłużej. Mój mąż usuwał u Dr Rabińskiego dwie ósemki i też jest bardzo zadowolony.

Dr Rabiński jest bardzo sprawnym i kompetentnym lekarzem. Stara się, aby zabieg nie trwał ani sekundy dłużej niż powinien, a przy tym na objaśnienia poświęci tyle czasu, ile oczekuje dany pacjent. Korzystałam z usługi chirurgicznej dwukrotnie i polecam i będę polecała tego lekarza znajomym.

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam.