dr n. med. Tomasz Rokicki

2,9

Doktor rzeczowy, konkretny a przede wszystkim bardzo skuteczny. Po 2 nieudanych próbach w innej klinice, pierwsze w Invimed przy pomocy dr Tomasza zaowocowało upragnionym dzieckiem. Nie traci czasu na rozmowy ale jesli są pytania zawsze odpowie, nie namawia na dodatkowe badanie jeśli Jego wizja leczenia tego nie wymaga.

Lekarz z powołania DO DOJENIA LUDZI Z PIENIĘDZY! Dr Rokicki to jakieś zupełnie nieporozumienie w leczeniu niepłodności. Trafiłam do lekarza przez znajomych, którzy jak się okazało tak samo zostali wydojeni z pieniędzy, ponieważ przeszli tę samą drogę, kilku prób i dopiero wtedy dr łaskawie zaczął się interesować i zlecać badania do wykonania i doszukiwać możliwej przyczyny niepowodzenia. Skoro ktoś zostawił już trochę pieniędzy w klinice to już wypadałoby się nim zainteresować. Doktor ma jedną technikę na wszystkich: próbować 3 razy bo wg niego jeśli do 3 razy nie uda się zajść w ciążę tzn. że jest coś nie tak i trzeba szukać jakiejś przyczyny. Po 1 próbie byłam na wizycie u dr i pytałam: czy trzeba robić jakieś badania? Odp: nie musimy probować dalej, techniki są takie same, po 3 próbach dopiero można coś stwierdzić co może być przyczyną niepowodzenia. To przepraszam bardzo dlaczego na stronie kliniki są pięknie opisane różne techniki leczenia? dlaczego embriolog z którym rozmawiałam po nieudanej próbie był zdziwiony, że to kolejna próba i nie zastosowano IMSI i dlaczego nie zostały zrobione podstawowe badania tj.: kariotyp.
Śmiem twierdzić, że pozytywne komentarze dr ma tylko od osób którym się udało za 1 razem, niestety to nie zasługa dr tylko natury, że przypadki nie były skomplikowane.

Dr Rokicki to nie specjalista, a ekspert! Bardzo rzeczowy, dokładny, poświęca tyle czasu, ile trzeba. Dla mnie największy plus za trafne diagnozy i konkretne podejście oraz zlecanie badań przed próbami leczenia - cenię to w lekarzach

Bardzo dobry lekarz . Podczas ciąży robił mi biopsję kosmówki . Byłam w bardzo złym stanie psychicznym , pomógł mi jego spokój i opanowanie . To prawda , że nie jest gadatliwy , ale za to konkretny i rzeczowy . Mam do niego zaufanie , ten facet po prostu wie co robi i nie dyskutuje bez potrzeby jak inni lekarze , którzy nadrabiają brak wiedzy opowiadaniem bzdur żeby tylko pacjentka miała poczucie , że lekarz się o nią troszczy i ma o czymś pojęcie . Polecam Doktora .

jest bardzo szczery, nie traci czasu na zbędne rozmowy i badania za nie małe pieniądze, dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę po 4 latach różnych prób. Jestem mu za to bardzo wdzięczna , jak dla mnie jest specjalistą w dziedzinie niepłodności a do tego to bardzo miły i ciepły człowiek !

Lekarz może nie wylewny ani wygadany, ale bardzo konkretny i to widać w moim przypadku- mam śliczne 2 pociechy dzięki niemu, a leczyłam się u innych lekarzy wiele lat

Pan Doktor faktycznie jest mało rozmowny ale ja też taka jestem, wiec dobrze trafiłam. Jeśli chce coś wiedzieć pytam a on odpowiada. Cały czas się leczymy, doktor nie namawia mnie na żadne dodatkowe badania a wręcz odwrotnie (jeśli uważa że śa niepotrzebne -odradza).

Najlepszy lekarz ginekolog. Dzięki nimu mamy dziecko. Nie jest rozmowny:), ale bardzo efektywny a chyba o to chodzi.

Pan Rokicki namówił moją żonę do wykonania AID bez mojej zgody i wykonał ten zabieg (a być moze uległ jej i dal sie namowic). Wczesniej nie bylo prob AID ani in vitro z moim nasieniem. Badania mojego nasienia dawaly slabe wyniki ale ostatnie badanie bylo wykonane rok przed AID. Pomijam tu ocene czynu mojej żony bo to nie miejsce na to. Chodzi o, moim zdaniem, zupelny brak odpowiedzialnosci tego czlowieka. On chyba w ogole nie zastanawial sie nad ewentualnymi skutkami ujawnienia sie takiego faktu i wplywu na zwiazek i dobro ...

Pomijam tu ocene czynu mojej żony bo to nie miejsce na to. Chodzi o, moim zdaniem, zupelny brak odpowiedzialnosci tego czlowieka. On chyba w ogole nie zastanawial sie nad ewentualnymi skutkami ujawnienia sie takiego faktu i wplywu na zwiazek i dobro dziecka. On sie pomylił z powolaniem. Kasa chyba przeslania mu wszystko.

Nie dotrzymuje slowa i nie mowie tu o zapewnieniach ,ze sie uda.

Nie dotrzymuje slowa i nie mowie tu o zapewnieniach ,ze sie uda.