prof. dr hab. n. med. Tomasz Romer

Endokrynolog

Najlepszy endokrynolog w Polsce :) Naprawde polecam. Sam byłem kiedyś pacjentem i jestem bardzo zadowolony z porad i zaangażowania pana prof. Romer

Wysokiej klasy fachowiec. Wymagający jeśli chodzi o współpracę ze strony pacjenta ale przecież jest to w jego własym interesie. Bardzo konkretny i skuteczny.

Wybitny endokrynolog. Robi to co kocha, w pełni oddaje się swojej pracy. Leczę się u pana doktora dość krótko, ale w ciągu dosłownie dwóch wizyt zdobył całkowicie moje zaufanie. Do pacjenta podchodzi niezwykle poważnie i jest bardzo dokładny. Udziela rad, których nie usłyszymy od lekarzy, którym zależy tylko na pomnażaniu pieniędzy. Szczerze polecam, na pewno nikt nie pożałuje- to cudowny człowiek.

bardzo dobry specjalista, który budzi zaufanie. Prezentuje też madre i bardzo dobre podejście do małych pacjentów.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Fachowe podejście pana profesora. Trafnośc w leczeniu i diagnostyce

Wspaniały lekarz,szkoda, że nie słyszałam o nim trochę wcześniej na pewno efekty byłyby wyraźniejsze - syn ma już 18 lat więc nie da się już zrobić dla niego tyle ile np w wieku 16 lat

Lekarz z prawdziwym powołaniem, profesjonalizm w kazdym calu! uprzejmy, mily i kompetentny

Nie ma takiej punktacji która byłaby w stanie wyrazić wielkość prof. Romera, jest to największy autorytet w dziedzinie endokrynologii,najcudowniejszy człowiek, w całości oddany swojej pracy. Jestem matką 20-letniego mężczyzny, który swoje życie i zdrowie zawdzięcza 18-letniej pracy medycznej Profesora.Nie jestem lekarzem, więc moja opinia jest wyłącznie z pozycji pacjenta.

Leczę się u Pana doktora od roku, jest wspaniałym człowiekiem i niezwykłym lekarzem. Ma ogromna wiedze i chetnie sie nia dzieli. Leczy cialo, ale daje takze ogromne wsparcie psychiczne.

Byłam pacjentką prof. Romera 23 lata temu....do dziś wspominam jego kunszt i wspaniałą osobowość....co najważniejsze - pomógł mi. :-)Wielka klasa !!!