prof. dr hab. n. med. Tomasz Romer

Endokrynolog

Świetny specjalista i bardzo ciepły człowiek, który jest pełen empatii do drugiej osoby. Takich lekarzy niestety nie ma w Polsce wielu.

Najlepszy endokrynolog w Polsce :) Naprawde polecam. Sam byłem kiedyś pacjentem i jestem bardzo zadowolony z porad i zaangażowania pana prof. Romer

Wysokiej klasy fachowiec. Wymagający jeśli chodzi o współpracę ze strony pacjenta ale przecież jest to w jego własym interesie. Bardzo konkretny i skuteczny.

Nie polecam, starej daty. Podobno specialista od wzrostu.

Nie polecam, starej daty. Podobno specialista od wzrostu.

bardzo dobry specjalista, który budzi zaufanie. Prezentuje też madre i bardzo dobre podejście do małych pacjentów.

NIE POLECAM! Bardzo się zawiodłam, najbardziej się skupia na "REGULE CZTERECH"- Abstrakcja!!! dla każdego kto żyje w realnym świecie. Nigdy tak nie żałowałam wydania 200zł za wizytę u specjalisty.

Lekarz z prawdziwym powołaniem, profesjonalizm w kazdym calu! uprzejmy, mily i kompetentny

Nie wiem kto pisał te przychylne opinie. Strasznie się na nim zawiodłam. Nie dosc ze nic mi nie pomógł to jeszcze obrażał lekarzy którzy starali mi się pomóc. Arogancki i nieprzyjemny.

leczylem sie u doktora Romera od urodzenia do 20roku zycia nie udalo sie wyleczyc mojej choroby ale byl i jest wspanialy polecam 100%

Profesjonalista w każdym calu, godzien najwyższego zaufania. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało.