Tomasz Rossa

UWIELBIAM! 😍 Mój Pan Doktor ortopeda (też uwielbiam!) jak kieruje na USG, to zawsze z naciskiem zaznacza "Ale TYLKO do doktora Rossy!" ☺️

Takich lekarzy jest juz barzo mało, miły, uprzejmy, żartobliwy a do tego najważniejsze kompetentny w kwestiach ortopedii.

świetny lekarz i ogromnym poczuciu humoru - bardzo polecam

świetny lekarz i ogromnym poczuciu humoru - bardzo polecam

Ostatnio na prywatnych wizytach w LIMie czuję się równie "dobrze" jak na państwowych. Na szczęście tacy lekarze jak doktor Rossa pomagają uśmiechnąć się do swoich problemów. Rzeczowy, miły, widać że lubi swoją pracę. Przestrzega zasad higieny nie tylko dla swojego bezpieczeństwa ale również dla dobra pacjentów. I pomimo bólu badanie było przyjemne. Polecam.

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, wreszcie po kilku latach chodzenia "po lekarzach" dowiedziałam sie dlaczego bolą mnie kolana, ponadto zostałam przyjęta mimo spóźnienia na wizytę. Szkoda,że nie ma więcej takich lekarzy...

Poproszę o więcej takich Lekarzy, którzy tak precyzyjnie i wnikliwie przeprowadzają badania, wydają zalecenia i opisują szczegółowo stan rzeczy!!! Przy okazji miła i uprzejma wizyta.

Miły wręcz żartobliwy tłumaczy to co widzi robiąc badanie(usg), Człowiekiem z miłym usposobieniem.Duzy +