lekarz Tomasz Rożnowski

Ginekolog

Lekarz z powołania. Długo nie mogłam zajść w pierwszą ciążę ale pomógł i dodał otuchy. Teraz jestem w drugiej ciąży i od razu bez wahania poszłam do Pana doktora. Nie myśli się w diagnozie i przewidywaniach jeśli chodzi o wielkość i płeć dziecka. Godny zaufania. No i można mu zadać tyle pytań ile się chce, na wszystkie spokojnie odpowiada i nie spieszy się tak jak inni lekarze, którzy tylko czekają aż się zapłaci i wyjdzie. Szkoda tylko, ze nie odbierał mojego porodu. Żeby było więcej lekarzy takich jak Pan doktor.

nie polecam tego lekarza nikomu, starciłam w styczniu przez niego prawy jajowód-niewykrył u mnie ciąży ektopowej(pozamacicznej), w listopadzie zgłosiłam się do niego z plamieniami oczywiście wcześniej robiłam test,który wyszedł pozytywnie-cieszyłam się jak głupia bo od roku staram się z mężem o dziecko, lekarz stwierdził że moje jajeczko musiało być puste i nic z tego, kazał czekać,aż nastąpią mocniejsze krwawienia i wtedy nie trzeba żadnego czyszczenia ani leków na poronienie , po tygodniu faktycznie dostałam mocniejszych krwawień więc myślałam że jest ok skoro lekarz stwierdził że tak ma być ...a chyba po to się do niego idzie i ufa...nie zaproponował żadnej wizyty kontrolnej-powiedział że jak dostanę tych krwawień to nie trzeba kolejnych wizyt i że wszystko będzie ok.Niestety w styczniu trafiłam do szpitala z ogromnym bulem brzucha okazało się że w jajowodzie mam 7 tygodniową ciąże, jajowód był już tak zniszczony że nie dało się go uratować....nie polecem tego lekarza nikomu!!!!!!!!!!!!

Pan Doktor jest świetny, cierpliwy i bardzo miły. Pan doktor prowadził moja ciąze i bylam bardzo zadowolona ostatnio zakładałam spiralke i też nie mam nic do zarzucenia :) serdecznie polecam :)

Po utracie mojego dotychczasowego lekarza długo (2,5 roku)dojrzewałam do następnej wizyty u ginekologa.Zdecydowałam się na dr.T.Rożnowskiego i nie żałuję. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Wspaniały człowiek, lekarz i powiernik. Tego przecież, my-kobiety oczekujemy w trakcie takiej wizyty.Zaznaczam, że nie zaliczam się już do młodych kobiet,tak się złożyło, że byłam pod opieką lekarską wielu ginekologów więc mam już wyrobione zdanie na ten temat. Panie doktorze, mam tylko nadzieję, że nie zepsują Pana dobre komentarze zadowolonych pacjentek. Tak trzymać!

Panie doktorze, mam tylko nadzieję, że nie zepsują Pana dobre
komentarze zadowolonych pacjentek. Tak trzymać!

Chodzę do Pana Rożnowskiego od niedawna. Jestem w 4 miesiącu ciąży, mam nadzieję, że nie zapeszę, ale na razie jestem bardzo zadowolona. Jest przyjemny, miły, delikatny, kompetentny i godny zaufania. Serdecznie polecam.

Lekarz z powołania. Żałowałam, że to nie on będzie odbierał mój pierwszy poród, co chyba świadczy o wielkim zaufaniu jakim go obdarzyłam. Każda wizyta była dla mnie niezwykłym przeżyciem, pokazywał mi jak rośnie dzidziuś, ktore narządy w danym momencie sie rozwijają i skrupulatnie odpowiadal na każde moje pytanie. Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam.

ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z uslug doktora roznowskiego!trafilam do niego z polecenia kobiety ktorej uratowal dzidziusia spod skalpela.....szpitala.prowadzil moja pierwsza ciaze i nie mylil sie w diagnozie.upszejmy,otwarty,profesjonalnie podchodzi do problemu zdrowotnego.wlasnie wczoraj bylam u niego i bedzie prowadzil moja druga ciaze.:)))polecam szczerze tego lekarza!!!

Dr Rożnowski to najlepszy specjalista ginekolog jakiego znam. Nie umywają się do Niego inni lekarze ze znanych nam klinik! Jego kompetencje, bardzo szeroka wiedza i wysoka kultura osobista wzbudzają w pacjentce duże zaufanie. Dr ten prowadzi moją ciążę, zawsze ma dla mnie czas, dokładnie i rzeczowo odpowiada na moje pytania, czuję się bezpieczna mając takiego lekarza. Cieszę się, ze miałam szczęscie poznać dr Roznowskiego. POLECAM!!!

Dr Rożnowski sprawił że po 2 latach starań pojawi się w moim życiu mały człowieczek :D POLECAM!!!!!!!!!!!!! p.s. szkoda tylko ze nie ma go w żadnym szpitalu w Krk :/

POLECAM!!!!!!!!!!!!!

p.s. szkoda tylko ze nie ma go w żadnym szpitalu w Krk :/

Lekarz wzbudzający zaufanie już od pierwszej chwili. Bardzo sympatyczny, życzliwy, znający się na ludziach. Nic dziwnego, że ustawiają się do niego długie kolejki, a na wizytę trzeba czekać ponad miesiąc. Jednak - warto! Wszystko dokładnie tłumaczy, robi dodatkowe badania. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jaworzno"?

Barbara Kopacz

ulica Gwarków 1
Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
dr. Witolda Antesa 1
43-200 Pszczyna
Pielęgniarska opieka domowa "Vitanea"
Grunwaldzka 6
41-400 Mysłowice