dr n. med. Tomasz Rutkowski

nie polecam tego lekarza, szczególnie kobietom w ciąży ponieważ całą ciążę obiecuje, że będzie przy porodzie i pomoże w razie komplikacji, a rzeczywistość jest niestety zupełnie inna. Szkoda waszych pieniędzy,w końcu taka wizyta to koszt 120 zł bez paragonu. Obiecywanie to jego specjalność więc nie bądźcie takie naiwne jak ja.

widać, że pan doktor różnicuje swoje pacjentki. Te prywatne mają luksusy a te co na NFZ to niepotrzebny balast. A mnie zwyczajnie nie stać na wizytę prywatną :(

Bardzo dobry lekarz. uprzejmy człowiek pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących leczenia i nie tylko. co najważniejsze przejawia empatie co w obecnym świecie jest rzadko spotykane. ja osobiscie bardzo Panu dziękuje pomógł mi pan w podjęciu waznej życiowej decyzji.

super lekarz. wcześniej chodziłam do publicznego i się przejechałam. za wizytę co prawda trzeba zapłacić ale warto bo wchodząc do gabinetu nie jesteśmy numerkiem tylko konkretną osobą. Pan doktor ma dla nas tyle czasu ile potrzebujemy i nie zerka nerwowo na zegarek mimo iż kolejna pacjentka już dawno powinna wejść. będąc w ciąży byłam pod jego opieką i on też odbierał mój poród, i nie zniknął po porodzie tylko interesował się i mną i dzieckiem - pytał czy wszystko jest ok itd. naprawdę polecam. idąc do Pana Tomasza na pewno nie wyjdziecie z gabinetu niezadowolone!

bardzo dobry specjalista! Jest niezwykle sympatyczny, kulturalny grzeczny i bardzo delikatny. Ponadto jest uczciwy i od razu konkretnie mówi co i jak. W gabinecie stwarza takie warunki, żeby jak najmniej się krępować, szanuje kobiety. To bardzo ważne, przynajmniej dla mnie, za co Panu doktorowi Tomkowi serdecznie dziękuję. Wielu lekarzy, a zwłaszcza ginekologów - położników powinno się nauczyć od Pana doktora, jak należy postępować z kobietami, które mają problem, oczekują porady, pomocy, wsparcia, a nie zwykłego zbycia i odwalenia pacjentki jak kawału mięsa. A tak wielu lekarzy niestety postępuje, nie zapewniając ani trochę intymności i delikatności. To bardzo przykre, ale mamy Kobietki Pana Tomka :) Drugiego takiego ginekologa nie ma i jakby Pana doktora nie było, nie miałybyśmy do kogo chodzić, zwłaszcza w ciąży. Serdecznie polecam Pana doktora Tomka :)

Bardzo miły i znający sie na swoim zawodzie doktor!!

Bardzo miły i znający sie na swoim zawodzie doktor!!

bardzo miły troskliwy lekarz no i całkiem fajny facet ;>

bardzo miły troskliwy lekarz no i całkiem fajny facet ;>

„Są chwile, co długo w pamięci zostają i choć czas płynie, same nie mijają, są też osoby, które raz poznane, nigdy nie będą przeze mnie zapomniane” Całkowite oddanie pacjentkom ,wielka wiedza i profesjonalizm, empatia. Lekarz - Człowiek i przy tym niezwykle uczciwy i serdeczny , wielki ukłon i podziękowania za to co robi i jaki jest. Cudowny Człowiek i niezwykła osobowość. Wzór dla wielu lekarzy. Być takim lekarzem, jak Pan Doktor, to wielka sztuka!

Przez tego niby "wspaniałego" ordynatora przeżyłam najgorszy koszmar podczas porodu...to cud że moje dziecko żyje..nie polecam i odradzam wszystkim kobietom.

Lekarz o sporej wiedzy medycznej natomiast bez powołania do tego,co robi...nie polecam!!!