dr n. med. Tomasz Rutkowski

nie polecam tego lekarza, szczególnie kobietom w ciąży ponieważ całą ciążę obiecuje, że będzie przy porodzie i pomoże w razie komplikacji, a rzeczywistość jest niestety zupełnie inna. Szkoda waszych pieniędzy,w końcu taka wizyta to koszt 120 zł bez paragonu. Obiecywanie to jego specjalność więc nie bądźcie takie naiwne jak ja.

bardzo miły troskliwy lekarz no i całkiem fajny facet ;>

bardzo miły troskliwy lekarz no i całkiem fajny facet ;>

Bardzo miły i znający sie na swoim zawodzie doktor!!

Bardzo miły i znający sie na swoim zawodzie doktor!!

Polecam wszystkim paniom, które szukają dobrego i kompetentnego, a zarazem uprzejmego i wyluzowanego lekarza. W cenie wizyty było badanie i usg.

Zdecydowanie polecam. Rewelacyjny lekarz, kompetentny, potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć, do tego zawsze uśmiechnięty i wesoły. Ma niesamowite podejście do pacjenta. Dzięki takim lekarzom jak pan Rutkowski przywraca się wiarę w polską służbę zdrowia.

Słyszałam o nim dobre rzeczy ale jak go pierwszy raz zobaczyłam serce mi staneło ze taki młody..ale po wyjsciu z gabinetu mm tylko dobre wspomnienia bardzo mily i rzyczliwy.w szpitalu to samo.dobry ordynator!!!

Godny polecenia,bardzo dobry ginekoleg!!!! rewelacyjny ordynator nic dodać, nic ując.Polecam!!!

Dr Rutkowski jest fenomenalny!!!! Prowadzi moją ciążę i zawsez wychodze od niego uśmiechnięta. Potrafi nastawic pozytywnie na cały miesiąć az do kolejnej wizyty. Niesamowity. Polecam!!!

wspaniały facet!!! cóż więcej pisać,polecam

wspaniały facet!!! cóż więcej pisać,polecam

Fantastyczny specjalista. Polecam każdemu,mimo że nie jestem jego pacjentką podczas mojego pobytu w szpitalu zachował pełen profesjonalizm.Najlepszy ordynator na oddziale ginekologiczno-położniczym.