Niestety doktor Rybak może jest i dobrym lekarzem ,ale na pewno nie ma pojęcia o medycynie estetycznej .Zdeformował mi oko ,a potem nie miał pomysłu co z tym zrobić i dalej dostrzykiwał.Koniec końców od dwóch lat zmagam się z powikłaniami .

Ocena za: Absolutny brak możliwości kontaktu z gabinetem. Preferowana metoda za pośrednictwem sms-a jest po prostu kpiną. Przed wizytą nie można dowiedzieć się niczego na temat zabiegu, nie ma żadnej konsultacji co można zrobić a czego nie. Nie ma również żadnej informacji po zabiegu, za ile można lub należy przyjść na kolejny zbieg. Podają termin, ale jeżeli nie odpowiada klientce, to kolejna informacja przyjdzie może za 5 dni po napisaniu 10 kolejnych sms-ów. Taki taśmociąg, napisz co chcesz zrobić, dostaniesz termin, przyjdź, zrobimy co chciałaś i do widzenia.

Ocena za:

Bez zastrzezen. Profesjonalny, wizyta bez zarzutow. Dodatkowo bardzo przyjemna i pozytywna osoba, Polecam!

Wspaniałe podejście, odradza i doradza kiedy trzeba, fachowa i piękna robota. Rozmowa na każdy temat, specjalista bdb, o wszystko można zapytać, wytłumaczy,. Ponadto bardzo miła atmosfera , zero spiny, luz, śmiech ale wszystko profesjonalnie. polecam. szkoda że w innych miastach nie ma takiego fachowca.

Pierwszy raz w życiu robiłam sobie powiększenie ust..koleżanka mnie namówiła która zna go od lat..Strach był nie samowity...nic nie bolało..efekt zarąbisty...nikt ni rozpozna ze mam zrobione usta..wygladaja jak naturalne..Polecam pana Tomasza z całego serca...Nie ma opcji ze źle wykonał robotę😍

Lekarz godny polecenia, mam piekne pelne usta nie ma mowy o karpiku. Czysto, sterylnie, bezstresowo, milo. Dba by pacjentka byla zadowolona, jest z nim doskonaly kontakt telefoniczny, lekarz dostosowuje sie do czasu pacjentki, stara sie znalezc czas w napietym grafiku. Wroce tam i przyprowadze kolezanki:-) Miesiąc później: Trzeci raz i trzeci mililitr u tego lekarza.usta sa wieksze pelne a przede wszystkim wygladaja naturalnie, dzieki temu ze lekarz radzil przy moich malych ustach metodę malych kroczków.cala otoczka zabiegu i atmosfera to wielki plus.jestem zadowolona, na wiosne wróce:-)

Miesiąc później:

Dzieki panu Tomaszowi mam piekne usta.Przesympatyczny lekarz. Stara sie jak moze by jego pacjenci byli jak najmniej spieci i zestresowani. Oczywiscie z czystym sumieniem polecam !

Bardzo uprzejmy lekarz. Duże doświadczenie.

Bardzo uprzejmy lekarz. Duże doświadczenie.