lekarz Tomasz Rykała

Anestezjolog

Rok temu na Oddziale Intensywnej Terapii. Jestem przekonana, że dzięki właściwej diagnozie i szybkiej reakcji Pana doktora i całego zespołu uratowano mi życie. Współpraca z moim mężem ( bo ja byłam już bez kontaktu) w kwestii opisu całej sytuacji chorobowej przyniosła efekty. Dziękuję.

Pełen profesjonalizm. Zna się na swoim fachu. Polecam, samemu się przekonać. Potrafi człowieka postawić na nogi.

W życiu nie spotkałem sie z takim lekarzem. Bardzo zle stawia diagnozy mysle ze sie na tym nie zna a udaje bohatera. Ordynarny i bardzo nieuprzejmy. A kulture zostawil za miedza. Nie polecam!!

Lekarz zwraca sie do pacjenta tonem rozkazujacym zamiast konkretniej postawic diagnoze. Temu panu myli sie konsultacja lekarska z rozkazywaniem. Chamski i niekompetentny. NIE ROZUMIEM JAK TAKI LEKARZ MOZE PRACOWAC

czy ten powyzszy komentarz pisal jakis zawistny medyk z okolicy? bo to chyba jedyna taka opinia o p.Rykale o jego fachowosci mowia nawet lekarze a to moim zdaniem najlepsza rekomendacja. dzieki niemu moglem odprawic kolejne urodziny moim rodzicom. dziekuje panie doktorze

Uczciwy wspaniały lekarz który pomaga chorym

Uczciwy wspaniały lekarz który pomaga chorym

Tak beznadziejnego i nieuprzejmego lekarza to dawno nie spotkałem.co za brak taktu i wyczucia.Dodatkowo pan dr przez bardzo małe d!!!!!!!!!!! stawia nietrafne diagnozy!Z DALEKA OD TAKICH LEKARZY!