lek. wet. Tomasz Saba

Weterynarz

Pan dr Tomasz Saba operował nam psa. To była jego już 3 operacja tym razem ktoś zdecydowanie pomógł i za to chcemy podziękować.

Nie polecam żadnemu zwierzakowi tej lecznicy. Pies zawieziony celem postawienia diagnozy trafił do lecznicy w bardzo dobrej formie poza drżeniem łap co było przyczyną wizyty. Po badaniu zleconym przez lekarza, co do którego nie zostały przekazane informacje odnośnie potencjalnych skutków ubocznych tego badania, pies ledwo chodzi, cierpi strasznie, wykazuje silne objawy neurologiczne, 1000 razy gorsze niż problemy, z którymi zgłosiliśmy się do lecznicy. Lekarz prowadzący nie poczuwa się do błędu. Nie wspomniano też o innych dostępnych metodach diagnostycznych takich jak rezonans czy tomograf. Pewnie dlatego, że lecznica nie dysponuje odpowiednim ...

Nie wspomniano też o innych dostępnych metodach diagnostycznych takich jak rezonans czy tomograf. Pewnie dlatego, że lecznica nie dysponuje odpowiednim sprzętem i nie mogłaby zarobić na badaniu.
Jednym słowem do lecznicy wszedł całkiem zdrowy pies, a weterynarz go popsuł. Lekarz zamiast pomóc, przysporzył psu straszliwego cierpienia fizycznego i psychicznego z racji konieczności pobytu w tej "lecznicy" przez 3 dni po badaniu.
JEŚLI MACIE WYBÓR, NIGDY TAM.

Świetny specjalista. Mój labrador miał problemy ze stawami i często można było zauważyć, że kuleje. Na szczęście Pan doktor postawił świetną diagnozę i wyleczył psiaka. Polecam serdecznie Pana Tomasza. Wielki szacun za jego podejście i wiedzę.

Lekarz godny polecenia i zaufania. Świetny specjalista, który od razu dobrze zdiagnozował chorobę u mojego pieska. Zwierzak został zoperowany i tydzień po operacji już czuł się bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi za pomoc i za wyleczenie Murzyna.

Super lekarz. Do tej pory jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem do zwierząt. Pan Tomasz jest bardzo wrażliwy i widać, że zależy mu na zwierzakach. Wiele razy jeździłam do niego z moim kotkiem i zawsze mu pomógł.

Bardzo dobry specjalista. Już nie raz wyleczył mojego labradora i jestem mu naprawdę bardzo wdzięczny.

Dla jasności Przeczytaliśmy całe pouczenie zawarte w info. „ Zanim dodasz opinię” Rzetelnie i bez wpływu emocji takich czy owakich chcemy poinformować że: Pan doktor Tomasz Saba To kompetentny, wrażliwy, z powołania lekarz zwierząt Pełen empatii, pokory i dystansu Nie będziemy opisywać przypadku naszego zwierzaka (to długa historia) Ale życzymy Wam takiej opieki jaką otrzymaliśmy od Doktora

Dla jasności
Przeczytaliśmy całe pouczenie zawarte w info. „ Zanim dodasz opinię”
Rzetelnie i bez wpływu emocji takich czy owakich chcemy poinformować że:
Pan doktor Tomasz Saba
To kompetentny, wrażliwy, z powołania lekarz zwierząt
Pełen empatii, pokory i dystansu
Nie będziemy opisywać przypadku naszego zwierzaka (to długa historia)
Ale życzymy Wam takiej opieki jaką otrzymaliśmy od Doktora