lekarz Tomasz Sacha

1,8

Jestem osobą niepełnosprawną i starałem się o przedłużenie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Pan T. Sacha jest obecnie lekarzem w POWIATOWYM ZESPOLE DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI w Grudziądzu. W trakcie wizyty przed komisją w lipcu 2022 miałem wrażenie, że lekarz chce mnie uzdrowić - pomimo nowych dokumentów świadczących o dużych problemach zdrowotnych i widocznej gołym okiem trudności w poruszaniu się. Podczas wizyty czułem się niekomfortowo (widoczny brak empatii lekarza) i tak jakbym chciał oszukać państwo. Po otrzymaniu nowego orzeczenia (w stosunku do poprzedniego poprawa zdrowia i brak wpisu od kiedy datuje się niepełnosprawność), złożyłem odwołanie do Wojewódzkiego ZESPÓŁ DS. ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - dopisano do orzeczenia symbol 10-N (oznacza inne przyczyny niepełnosprawności) oraz wpisano, że niepełnosprawność jest od 18 roku życia. Tym orzeczeniem jestem usatysfakcjonowany. Wniosek o nowe orzeczenie wniosłem w II połowie maja 2022, decyzję ostateczną otrzymałem 19.10.2022. Jestem osobą starszą (68 l.), schorowaną i niepełnosprawną, a dzięki lekarzowi moja mitręga urzędnicza trwała 4,5 miesiąca. Zdecydowanie nie polecam w.w. lekarza.

Lekarz NIE godny polecenia wydarł kupę kasy za zastrzyki immunologiczne ALLO-MLR które wcale nie były potrzebne a tym bardziej nie skuteczne a na końcu rozłożył ręce i kazał nie próbować bo i tak nie będziemy mieć dziecka. I nawet nie umiał tego wytłumaczyć. na szczęście zmieniłam lekarza.

Mnie nie pomógł i nie przekazał do zadnego specjalisty, bardzo oszczędny w skierowaniach na badania

Miły i sympatyczny lekarz,kompetentny, stara się pomóc

Miły i sympatyczny lekarz,kompetentny, stara się pomóc