Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam. Wie co robi i robi to bardzo dobrze, tłumaczy, dba nawet o dobre samopoczucie pacjenta dając zastrzyki przeciwbólowe. Gorąco polecam.

Lepszego stomatologa nigdy nie spotkałam.
Gorąco polecam.

Dzięki P. doktorowi, który przyjął naszego syna Bartosza w I dzień świąt, kiedy nikt (łącznie z Pogotowiem w Radomiu) nie chciał udzielić mu pomocy po urazie szczęki, nasze dziecko prawdopodobnie zachowa 4 stałe zęby. Lekarz w specjalistycznej kliniece (do której pojechaliśmy kilka dni po wypadku, aby skonsultować dalsze leczenie) powiedział, że zabiegi, które wykonał pan dr Sałek były wykonane wzorowo.Dzieki nim możliwe jest dalsze leczenie. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, fachową, bardzo dobrą pomoc, ale i wsparcie w bardzo trudnej dla nas chwili. Polecamy usługi P. doktora

Super lekarz. Miły, sympatyczny i bardzo delikatny. Polecam wszystkim Pana doktora. Dziękuję Panie doktorze bo bym chyba nie przespała dzisiejszej nocy bez Pana pomocy.

Byłam odsyłana od jednego lekarza do drugiego z potwornym bólem zęba. Wszyscy tłumaczyli się długimi kolejkami i tym, że jeszcze mogę poczekać. A ząb bolał mnie coraz mocniej. Pechowo rozbolał mnie w sobotę. i wtedy na pogotowiu dowiedziałam się o dyżurach pana Sałka. W życiu nikt nie udzielił mi tak fachowej pomocy tłumacząc przy tym dlaczego mnie tak bolało i co sie stało z zębem. Te dyżury to strzał w dziesiątkę. Od tej pory to jest mój stomatolog. Wspaniały człowiek i fachowiec.

Byłam w trakcie podróży z Elbląga do Puław i już niestety nie dałam rady dojechać z powodu bólu zęba. Pan Sałek z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zajął się moim zębem pomimo, że nie byłam wcześnie ani umówiona ani też zarejestrowana. Specjalista w każdym calu, wytłumaczył mi wszystko jak i co należy dalej zrobić. ulżył moim cierpieniom a to najważniejsze. Polecam wszystkim mieszkańcom Kozienic jak również przejezdnym. Sylwia z Elbląga .

SUPER PROFESJONALISTA,POMAGA ZAWSZE O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY GORACO POLECAM DOKTORA I ZYCZYLBYM SOBIE ZEBY WSZYSCY LEKARZE TAK OBSLUGIWALI PACJENTOW.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.ARTUR

Zawsze do dyspozycji pacjenta, troszczy się o jego dobro i wygodę. W pełni kompetentny specjalista, któremu można zaufać i poddać się leczeniu zębów - szczególnie tych bolących :)

Bardzo kompetentny stomatolog. Polecam wizytę z NFZ jak i w czasie prywatnej praktyki.

Pierwszy raz spotkałam się z tak zaangażowanym dentystą. Podszedł do mnie bardzo indywidualnie, nie oceniał a pomógł. Potrafi doradzić, uspokoił też moją córkę, pierwszy raz nie płakała. Można z nim porozmawiać, doradzi i jest bezinteresowny. Polecam naprawdę!

Precyzyjny i dokładny. Zdecydowanie polecam !

Precyzyjny i dokładny. Zdecydowanie polecam !

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kozienice"?

ul. Henryka Sienkiewicza 36/A
26-900 Kozienice