dr n. med. Tomasz Sękowski

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Pierwszy i ostatni raz byłam u takiego specjalisty. Zero podejścia do pacjenta, arogancki. Nie polecam !!!!

Wybitny specjalista i kompetentne podejście do pacjenta.Nigdy nikt tak dobrze mnie nie potraktował w służbie zdrowia.Uprzejmosc to wizytówka doktora.Polecam.Moze fakt mało się uśmiecha ale nie pojechałam do doktora na kawę ale po pomoc i ją uzyskałam.

Bardzo dobry specjalista. Nie naciaga na koszty nie kłamie i informuje o stanie oka tak jak jest. Niedługo drugie oko będę robić i tylko u doktora.

Mistrz w swojej dziedzinie,bardzo dobra organizacja całego przebiegu leczenia. Operowałem dwoje oczu z bardzo dobrym efektem. Polecam

Mistrz w swojej dziedzinie,bardzo dobra organizacja całego przebiegu leczenia.
Operowałem dwoje oczu z bardzo dobrym efektem.
Polecam

Bardzo dobry specjalista, operowałam dwoje oczu u niego i jestem zadowolona. Grzeczny, bardzo skupiony na zabiegu. Polecam

Totalny patałach.Zamiast pomóc to bardziej zniszczył oczka mojej córce.Arogancki,opryskliwy.Badanie trwa max 5 minut.Odradzam.Żałuję ,że wcześniej nie zmieniłam córce lekarza.Przez niego córcia musi przejść kolejna operację oczu.

Chodziłam do tego lekarza od lat, prywatnie. W gabinecie przebywa się 2 minuty. Arogancję można przeżyć jeśli ma się nadzieję na kompetencję, lekarz był polecony przez innego lekarza podobno to świetny specjalista. Niestety po latach okazało się że mam uszkodzenie nerwu wzrokowego w jednym oku 60%, nie do cofnięcia - potwierdzone o 2 specjalistów. Nie muszę dodawać, że co roku byłam diagnozowana u niego w tym kierunku i było wszystko ok. Nie polecam!!!

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Chodzę bo muszę z dziećmi na wizyty kontrolne (okulary, małe wady). Jak byłby problem z chorobą oczu napewno nie chodziłabym z dziećmi do niego.

Straszny arogant, ale znakomity lekarz. To taki polski "Doktor House". Uwielbiam Go. Wreszcie znalazłam dobrego okulistę!

Straszny arogant, ale znakomity lekarz.

Niestety jestem zawiedziona fachowością i podejściem pana doktora do małego pacjenta. Po pierwsze na dzień dobry trzeba zapłacić za wizytę, a dopiero później można wejść do gabinetu- zawsze myślałam, że najpierw dostaje się usługę, a dopiero na końcu za nią się płaci. Ale pomijają takie szczegóły to chciałam przejść do konkretów, a mianowicie pan doktor bez zbadania mojego dziecka stwierdził, że ma zatkane kanaliki i od razu przepisał krople, po czym chciał pokazać jak należy wykonywać masaż kanalików łzowych wkładając swój palec niemalże do oka dziecka co spowodowało niemożliwy płacz malucha- zaniósł się, który wymagał kilkukrotnego ukojenia. Spędziliśmy u pana doktora dwie minuty w gabinecie, a cena jaką przyszło nam za to zapłacić jest zdecydowanie za duża- uwzględniając zarówno przeżycia emocjonalne jak i należność finansową. Na studiach powinni jeszcze uczyć jak należy obchodzić się z pacjentami.