lekarz Tomasz Senderek

Internista, Kardiolog

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz zauważył nie tylko problem, z którym się do niego zgłosiłam, ale przepisał leki na zupełnie inną dolegliwość, na którą nikt inny nie zwrócił uwagi i wydawała się czymś, z czym trzeba po prostu żyć. Zapytał też, czy badam znamiona, na co też nikt nigdy nie zwraca uwagi. Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjentem.

Nareszcie ktos przepisal mi leki, ktore dzialaja od razu. Pan doktor rozwiazal tez problem z kwasowoscia mojego zoladka, przez ktora nie moglam jesc wielu potraw.

świetny specjalista :) wizyta u niego była bardzo fajna, profesjonalista i przemiły człowiek

Lekarz godny polecenia i zaufania. Jego trafna diagnoza i pełen profesjonalizm przyczynił się do szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdecydowanie polecam doktora, doskonały kontakt oraz pełen profesjonalizm, jego trafna diagnoza i prawidłowe leczenie pozwalają mi coraz normalniej funkcjonować!! Jeszcze raz dziękuje i polecam wszystkim !!

Lekarz godny polecenia. Cierpliwy. Celna diagnoza. Jestem bardzo zadowolony.

Lekarz godny polecenia. Cierpliwy. Celna diagnoza. Jestem bardzo zadowolony.