Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Świetny specjalista a co najważniejsze doświadczony :-) .Byłam usuwać dwie ósemki z dołu, na konsultacjach wszystkiego się dowiedziałam. Dobrze, że informuje pacjenta o stanie po zabiegu przynajmniej wiemy czego się spodziewać. Szczególnie polecam dla osób, które panicznie boja się zabiegów. Ja jestem straszna panikara, bałam się bardzo tego zabiegu, niepotrzebnie po zabiegu czułam sie naprawdę dobrze. Pełen profesjonalizm i opieka medyczna. Polecam Pana Skoczka!

Pełen profesjonalizm, lekarz od najtrudniejszych przypadków. Miałam ropę na dziąśle (nad zębem leczonym kanałowo kilka lat wcześniej). Był to bardzo skomplikowany problem, trzeba było usunąć tkankę patologiczną. Przypadek był bardzo nietypowy. Pan doktor sobie świetnie poradził, jak sam dodał, kierował się intuicją. Brawo.

Dr Skoczek najlepszy na świecie specjalista. Autorytet dla wielu stomatologów a co ważniejsze pacjentów. 100% profesjonalizm-zawsze uprzejmy taktowny i kompetentny. Jest naszym lekarzem odkąd pamiętam i nie znam osoby której by nie pomógł. Ogromne doświadczenie-właściwy człowiek na właściwym miejscu::)) pozdrawiam gorąco!

Bylem juz na serio wszedzie i na pewno smialo mozna polecic Pana Tomasza Skoczka (chirurg szczekowo-twarzowy). Prawdziwa legenda w tym srodowisku, na serio najlepszy specjalista w branzy. Nie wyobrazam sobie zebym mial kiedykolwiek pojsc do innego gabinetu. Jeszcze raz polecam.

Pan doktor kilka dni temu wyrywał mi 2 ósemki. Zrobił to bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie, a wszystko wygoiło się w mig. Pan doktor tłumaczy w sposób bardzo przejrzysty, jest cierpliwy i uprzejmy. Jednym słowem: fachowiec.

Znam dr. Skoczka od 30 lat i jest naszym rodzinnym lekarzem. Zawsze spokojny i opanowany posiadający ogromną wiedzę. Cenimy go wszyscy. Polecamy go każdemu kto ma wątpliwości. Życzymy dużo sił w dalszej pracy.

Wczoraj wieczorem usuwałam u Pana doktora dwa zęby. Zabieg nie należał do rutynowych dlatego bardzo się bałam. Cały strach minął po kilku minutach na fotelu. Nie będę rozpisywać się na temat fachowości Pana doktora, bo o tym wie mnóstwo osób, ale słowa uznania należą się przede wszystkim za cierpliwość i łagodność w stosunku do pacjenta. Nie tylko zajął się chorymi zębami ale przejrzał wszystkie pozostałe. Podczas zabiegu dokładnie tłumaczył co robi w danej chwili i jaki będzie kolejny etap. Gorąco polecam wszystkim, bo chyba pierwszy raz w życiu, nie zostałam potraktowana przez lekarza przedmiotowo.

Lekarz, którego znam od kilkunastu lat - zapewne jak i tysiące innych pacjentów szukających skutecznej pomocy w trudnych sytuacjach. Człowiek legenda. Poznałem dr. Skoczka w latach 80 -tych ubiegłego wieku i darzę go zaufaniem do dnia dzisiejszego. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie w połączeniu ze stoickim spokojem i łagodnością. Lekarz z powołania a w trudnych i skomplikowanych przypadkach wręcz godny polecenia.

Wczoraj miałam usuwaną zatrzymana ósemkę. Bardzo sie bałam,bo nie miałam jeszcze nigdy usuwanego zęba. Byłam w szoku że zabiegł przeszedł tak szybko.Widać że ten lekarz robi to "hurtowo" i nie mam dla niego nic nie możliwego. Gorąca polecam.Pełen profesjonalizm!

Gorąca polecam.Pełen profesjonalizm!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

Próchnika 1

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec