Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Bylem juz na serio wszedzie i na pewno smialo mozna polecic Pana Tomasza Skoczka (chirurg szczekowo-twarzowy). Prawdziwa legenda w tym srodowisku, na serio najlepszy specjalista w branzy. Nie wyobrazam sobie zebym mial kiedykolwiek pojsc do innego gabinetu. Jeszcze raz polecam.

Dr Skoczek najlepszy na świecie specjalista. Autorytet dla wielu stomatologów a co ważniejsze pacjentów. 100% profesjonalizm-zawsze uprzejmy taktowny i kompetentny. Jest naszym lekarzem odkąd pamiętam i nie znam osoby której by nie pomógł. Ogromne doświadczenie-właściwy człowiek na właściwym miejscu::)) pozdrawiam gorąco!

Świetny specjalista a co najważniejsze doświadczony :-) .Byłam usuwać dwie ósemki z dołu, na konsultacjach wszystkiego się dowiedziałam. Dobrze, że informuje pacjenta o stanie po zabiegu przynajmniej wiemy czego się spodziewać. Szczególnie polecam dla osób, które panicznie boja się zabiegów. Ja jestem straszna panikara, bałam się bardzo tego zabiegu, niepotrzebnie po zabiegu czułam sie naprawdę dobrze. Pełen profesjonalizm i opieka medyczna. Polecam Pana Skoczka!

Pan doktor kilka dni temu wyrywał mi 2 ósemki. Zrobił to bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie, a wszystko wygoiło się w mig. Pan doktor tłumaczy w sposób bardzo przejrzysty, jest cierpliwy i uprzejmy. Jednym słowem: fachowiec.

Pełen profesjonalizm, lekarz od najtrudniejszych przypadków. Miałam ropę na dziąśle (nad zębem leczonym kanałowo kilka lat wcześniej). Był to bardzo skomplikowany problem, trzeba było usunąć tkankę patologiczną. Przypadek był bardzo nietypowy. Pan doktor sobie świetnie poradził, jak sam dodał, kierował się intuicją. Brawo.

Znam dr. Skoczka od 30 lat i jest naszym rodzinnym lekarzem. Zawsze spokojny i opanowany posiadający ogromną wiedzę. Cenimy go wszyscy. Polecamy go każdemu kto ma wątpliwości. Życzymy dużo sił w dalszej pracy.

wystarczy jedno słowo NAJLEPRSZY !Fachowiec który poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami.

Wczoraj miałam usuwaną zatrzymana ósemkę. Bardzo sie bałam,bo nie miałam jeszcze nigdy usuwanego zęba. Byłam w szoku że zabiegł przeszedł tak szybko.Widać że ten lekarz robi to "hurtowo" i nie mam dla niego nic nie możliwego. Gorąca polecam.Pełen profesjonalizm!

Gorąca polecam.Pełen profesjonalizm!

Specjalista od najtrudniejszych przypadków - bardzo się cieszę, że akurat do niego się zgłosiłam. Pełny profesjonalizm i "pewna ręka". Polecam!