lek. med. Tomasz Solecki

Nie polecam. Po operacji gorzej niż przed. Popełniłam blad idąc do tego lekarza. Nikomu nie życzę mojego błędu.

Po wielu latach poszukiwań, w końcu trafiłam na lekarza idealnego. Ogrom wiedzy, kompetencji społecznych, poczucia humoru, a do tego cierpliwość do pacjenta i jego pytań oraz chęć pomocy. Baaardzo wszystkim polecam!

Kompetentny, uprzejmy, tłumaczy chorobę i czas leczenia, kompleksowo podchodzi do pacjenta, pamięta pacjenta i jego chorobę. Mimo młodego wieku konkretny i rzeczowy. Leczy mnie od ponad roku. Godny polecenia. Ewa Jędrychowska

Mimo młodego wieku konkretny i rzeczowy.
Leczy mnie od ponad roku.
Godny polecenia.

Ewa Jędrychowska

Świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi (w przeciwieństwie do innych specjalistów), chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Posiada dużo empatii polecam tego lekarza wszystkim, którzy maja problemy ze zdrowiem