Od paru lat jestem pacjentem tego lekarza.Ostatnio miałem wymianę rozrusznika serca typu DDD na resynchronizujący (CRT) z wymianą i doszczepieniem elektrod.Zabieg trwał 3,5 godz. i należał do trudniejszych.Przebieg zabiegu bez powikłań,gojenie rany i parametry stymulacji prawidłowe.Jestem bardzo wdzięczny P.Doktorowi za Jego kompetencje,umiejetność,serdeczną życzliwość i uprzejmość w całym procesie mojego leczenia.Wielkie dzięki P.Doktorze.Z szacunkiem Mieczysław Sorka

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław