dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Panie Doktorze,dziękuję z głebiserca za wyprostowanie mojej prawej nogi zdeformowanej procesem zwyrodnieniowym stawów.Teraz mogę chodzić i widmo inwalidzkiego wózka odeszło w przeszłosć. Bardzo wysoko cenię Pana kompetencje zawodowe,zauałam Pańskim umiejętnsciom i bardzo na tymj skorzystałam.Pański takt,zyczliwosć i znajomosć sytuacji pacjenta podnoszą na duchu chorego,łagodza stres,budzą wiarę w lepszą przyszłosć.Wdzięczna pacjentka-Irena z Krakowa

Tak naprawdę, to Doktor Tomasz Sorysz zasługuje na to, aby napisać o nim co najmniej poemat lub epos chansons de geste. Uwierzcie mi, gdybym potrafiła, zrobiłabym to bez wahania. Jednakże, z racji braku jakiegokolwiek talentu w tym zakresie, jestem zmuszona wyrazić swój podziw i bezkresną wdzięczność marną prozą. Doktor Sorysz to Człowiek. Człowiek przez duże „C”. Zasadniczy i profesjonalny. Empatyczny i Kulturalny. Cierpliwy i Zaangażowany. To Wiedza i Doświadczenie połączone w jedną całość. On nie roztacza wokół siebie aury sukcesu i nie tworzy nad swoją głową nimbu chwały. Nie szuka ...

Doktor Sorysz to Człowiek. Człowiek przez duże „C”. Zasadniczy i profesjonalny. Empatyczny i Kulturalny. Cierpliwy i Zaangażowany. To Wiedza i Doświadczenie połączone w jedną całość. On nie roztacza wokół siebie aury sukcesu i nie tworzy nad swoją głową nimbu chwały. Nie szuka poklasku ani tanich pochlebstw. To lekarz z powołania, który z pełnym poświęceniem pomaga ludziom, bo taką ma misję w życiu.
Rok temu uległam wypadkowi na nartach. Wieloodłamowe złamanie nasady bliższej kości piszczelowej, złamana kość strzałkowa, oderwany kłykieć boczny i kłykieć przyśrodkowy, powierzchnia stawowa zniszczona w całości. Zapewne najgorszy przypadek w Polsce w ostatniej dekadzie. Nikt nie chciał się podjąć operacji. Pan Doktor jedyny podjął wyzwanie i po 7 godzinach operacji poskładał te rozsypane puzzle w całość. Ktokolwiek potem oglądał RTG, nie mógł wyjść z podziwu nad misterną sztuką tej konstrukcji. „To Mistrz i Cudotwórca”, mówili. „Magik jakiś chyba”.
Rok później…. Bum. Spadłam z roweru, złamałam kość udową w tej samej nodze…. Pan Doktor słowa nie powiedział, lekko tylko westchnął (nad moją głupotą, jak sądzę) i z anielską cierpliwością zespolił mi kolejny element.
Reasumując mój wywód: nigdy nie oddałabym się w ręce innego chirurga, raczej uciekłabym ze stołu operacyjnego ciągnąc za sobą kroplówki, maseczki tlenowe, dreny i wlokąc po ziemi złamaną kończynę….

Wspaniały chirurg, kompetencje, wiedza, doświadczenie, kultura na najwyższym poziomie. Lekarz do polecenia!

Pan Tomasz to godny polecenia ortopeda. Leczy z powołania i wykonuje swój zawód z sercem. Miły, uprzejmy, wszystko tłumaczy, mimo iż moich pytań było wiele - cierpliwy. Widać, ze jego wiedza na temat ortopedii jest ogromna. Polecam

Polecam

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

bardzo dobry lekarz, sprawdził wyniki zlecone od innych którzy nie mogli jednoznacznie postwić diagnozy, wysłał na badania i mam dalsze zalecenia. Idzie wszystko w dobrą stronę, jestem pod kontrolą Pana Sorysza i możliwe że uniknę niepotrebnej operacji.

Potwierdzam poprzednie opinie, jest dobrym lekarzem! Kilka znajomych się pytałem to dwie osoby mi poleciły ortopedę ale sporo z poza Krakowa, a ja mając problemy z przemieszczaniem szukałem na miejscu i tak trafiłem do dr Sorysza. Bardzo konkretny lekarz, jestem zadowolony!

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda

swietny lekarz super podejscie do pacjenta, i czyni cuda