Świetny lekarz, dobry człowiek, wielki smutek, że nie ma go już wśród nas i dla nas............................................

Dr Tomasz Sowiński przyjmuje w Poradni Kolana w Multi Medica w Zielonce k. Warszawy przy ul.Poniatowskiego 97. Koszt 140zł.(Pracuje także w Klinice Ortopedii Szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie). Bardzo dużo osób oczekujących na wizytę u niego pod drzwiami i wszystkie wypowiadały się w samych superlatywach. Szczególne podejście zarówno do osób starszych, jak i młodszych wiekiem. Ostoja spokoju, kultury i fachowości. Polecam.

Dr Tomasz Sowiński to wyjątkowy lekarz wykazujący się tak rzadko spotykaną empatią do swoich pacjentów. Spokojem oraz jasnym i zrozumiałym przekazem informacji wzbudza ogromne zaufanie. Podczas rehabilitacji spotkałam się z uznaniem jakie w tym środowisku wzbudza nazwisko dr Sowińskiego jak i podziw, co do samej techniki jaką wykonuje operacje. Chciałabym spotykać tylko tak oddanych i fachowych lekarzy w każdej specjalizacji!!!

Najlepszy lekarz, którego kiedykolwiek znałam. Widać, że się na tym zna. Leczy mnie od kilku lat. Po jednej, krótkiej wizycie wiedziałam co mi jest i dzięki temu mogłam szybko wrócić do formy. Gorąco polecam!

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.Był dobrym,ciepłym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.Dbał o innych a zapomniał o sobie. Do zobaczenia Panie Doktorze po tamtej stronie.

znakomity lekarz. ostani zabieg moj to wszczepienia endoprotezy kolna efekt; mistrzowstwo. wielki szacunek mam do doktora, leczyl takze maja zone i syna. andrzej

Dr Sowiński przeprowadził u mnie operację ACL. Po 6 miesiącach tułaczki po "fachowcach" z Medicover trafiłem do dr Sowińskiego, który bez wahania postawił właściwą diagnozę. Od operacji minęło 9 miesięcy i noga prawie jak nowa (wymagało to oczywiście intensywnej rehabilitacji).

Doktor leczy mnie od kilku lat. Jest jedynym z bardzo wielu ortopedów, który naprawde poważnie zajął się moim kolanem i potrafił pomóc. Nie wyobrażam sobie już leczenia u innego lekarza. Doktor jest uprzejmy, cierpliwie odpowiada na każde pytania, nie pogadania, poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują, a przede wszystkim jest kompetenty. Każdemu polecam takiego lekarza z prawdziwego zdarzenia.

teraz z nieba może nas tylko leczyć.....tych Dobrych zabierają wcześniej......za bardzo dbał o innych mniej o siebie

Wielka szkoda jako faceta a tym bardziej lekarza. Za bardzo dbał o wszystkich a najmniej chyba o siebie. Teraz będzie składał skrzydła aniołom

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)