dr n. med. Tomasz Stachowski

Urolog

Doktor Stachowski to świetny lekarz,dziękuję mu bardzo za wszystko to co dla mnie zrobił.Zachęcam wszystkich z problemami dolnych dróg moczowych ,aby udali się do tego specjalisty.

BARDZO UPRZEJMY LEKARZ,WYTŁUMACZYŁ MI OD PODSTAW NA CZYM POLEGA MÓJ PROBLEM ,PRZEDSTAWIŁ JAKIE SA SKUTKI MOJEJ CHOROBY I ZAPISAŁ MI ODPOWIEDNI LEKI W DOBREJ CENIE.POLECAM

Dziękuje bardzo panie dokotorze za ukazanie ryzyka wynikającego z powikłań podczas opieracji .Myślę ,że niedawno przeprowadzona rozmowa rzuci cień na dalsze moje działania w tej sprawie.Jeszcze raz dziekuję

Pan Tomasz to wysmienity lekarz . Coraz rzadziej mozna takich spotkac . pozdrawiam Stasiu , i mam nadzieje , ze sie spotkamy w Warszawie na gali top urologów .

Pan Tomasz to wysmienity lekarz . Coraz rzadziej mozna takich spotkac .

I was in Poland few yaers ago and I went to Dr Stachowski with my large problem .I am health now.Thanku Mr.Thomas.

DR TOMASZ STACHOWSKI ŚWIETNIE PORODZIŁ SOBIE Z MOIM AMBARASEM.TERAZ CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE.POLECAM WSZYSTKIM OSOBĄ Z PROBLEMAMI UROLOGICZNYMI ,ABY UDAŁY SIĘ DO TEGO SPECJALISTY.

Chętnie udzielający pomocy lekarzom seniorom i ich rodzinom.Udziela pomocy za daramo!!!!!!!!!! Pod jego opieką znajdują się pacjenci leczacy się u niego kilkanascie lat!!!!!!

Pod jego opieką znajdują się pacjenci leczacy się u niego kilkanascie lat!!!!!!

Pan Tomasz to bardzo dobry lekarz ,byłem u niego kilka razy ze swoimi problemami i do tej pory czuje się śpiwająco.

Pan urolog to bardzo dobry lekarz.Myslę ,ze takich lekarzy nie ma duzo.Zawsze wie co poradzić na problem.Jest bardzo profesjonalny.

Najlepszy lekarz u jakiego kolwiek byłem ,bardzo uprzejmy i przede wszystkim myśli o dobru pacjenta.Takiego lekarza szukać ze świecą.